Įvairenybės

Vizažo meistrės pristatė: 4 pagrindinės SS19 makiažo tendencijos

Pavasaris įsisuka ne tik į spintas, bet ir kosmetines. Spalvų ir makiažo tendencijų proveržį PLC „Panorama“ pristatė kartu su modeliais tapusiomis mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikyte, tinklaraštininkėmis Ieva Swan, Kamile Dambrauskaite ir Erika Valiukaite. Taigi, kokios tos pagrindinės makiažo tendencijos, kuriomis šiemet turėtų vadovautis kiekviena mados ir makiažo mylėtoja?

Renginyje apsilankiusios žinomos moterys, tarp jų stilistės Irina Cybina, Milda Metlovaitė, verslininkė Ieva Jadvyga Kavaliauskaitė, tinklaraštininkė Aistė Svarauskaitė, vizažo meistrė Kamilė Kanapeckaitė iš pirmų lūpų išgirdo, kokios tendencijos šiemet drebins grožio pasaulį. Vizažo meistrės iš „Douglas“, „Kristiana“, „NYX“ ir „Figaro“ grožio namų susirinkusioms žinomoms viešnioms gyvai pademonstravo, kaip šiemet reikėtų įvaldyti pagrindines pavasario ir vasaros sezono makiažo tendencijas.

Spalvota akių geometrija

Spalvų proveržis šiemet neaplenkia ir makiažo pasaulio. Modeliu tapusi Kamilė Dambrauskaitė pademonstravo kaip drąsiai eksperimentuoti ir įvaldyti nematytus kontūrus, geometrines linijas, šešėlius.

„Spalvų šiemet randame įvairių – nuo fluorescuojančios žalios iki sniego lengvumo baltos. Įvairiaspalvės geometrinės linijos aplink akis, šalia jų ar ties antakiais – šiemet skelbiama laisvė improvizacijai. Lakoniškos detalės, brūkšnelis, taškučiai – lyg neužbaigtas piešinys, kurį kurti šiemet galima kaip tik norisi. Aš pasirinkau „ombre“ stilių ir visą akcentą sudėjau į akis, todėl lūpas tokiu atveju reikėtų palikti natūralesnes“, ¬¬¬— sako makiažo meistrė Greta Malaškevičiūtė.

Ryškios koralų lūpos

Persikiniai, švelnių tonų skaistalai, žemės spalvų šešėliai ar akių kontūrai bei lengvas makiažo pagrindas – tai tarsi būtinas fonas šio sezono žvaigždei atskleisti – koralų spalvos lūpoms. Tokias jas vizažistė pademonstravo ant tinklaraštininkės Ievos Swan lūpų.

„Natūralesnių, kiek blizgančių skruostų detalės, žemiškų bei šiltų spalvų šešėliai padės išryškinti veido kontūrus bei suteiks jam natūralumo įspūdį. Tai svarbus fonas, kuris padės išryškinti šio sezono hitą – koralo spalvos lūpas. Jų atspalvių yra įvairių, tad galite išsirinkti pagal jums artimiausią toną. Ryškios lūpos taps pagrindiniu akcentu ir taip praskaidrinsite ne tik darbo dieną, bet ir romantišką vakarą“, — teigia vizažo specialistė Girmantė Garunkštytė.

Vasaros karštis

Saulės nubučiuoti skruostai, akys, lūpos – tai kita šio sezono tendencija, kurią atskleisti padėjo mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė. Tokį jos įvaizdį vizažo meistrė rekomenduotų papildyti kuo natūralesniu lūpdažiu.

„Dominuojančios šiltos, bronzinių spalvų detalės su oranžiniais pustoniais ties akimis, skruostais ar nosimi padės išgauti vasariškos kaitros efektą. Akis išryškinkite natūralesniais, žemės spalvų šešėliais, o vaiskesnis makiažo pagrindas suteiks gaivumo ir vasariško natūralumo“‚ ¬— pabrėžė grimo meistrė Ieva Stažinskaitė.

Blizgantys kontūrai

Šis pavasaris-vasara be blizgesio neapsieis, todėl vizažo meistrė ant tinklaraštininkės Erikos Valiukaitės pademonstravo ne tik spalvų, bet ir kerinčių blizgučių derinį. Šiemet meistrė puošti jais ragina ne tik akis, bet ir lūpas.

„Subtiliomis blizgučių detalėmis akių kampučiuose kasdieniam įvaizdžiui suteiksite žaismingumo, o blizgučiais nusėtomis lūpomis prikaustysite ne vieno vakarinio renginio ar vasariškos šventės svečio žvilgsnį. Jie puikiai tiks ir vasaros festivalių metu, o tam, kad blizgučiai išsilaikytų visą diena, juos galite klijuoti ir su blakstienų klijais“, — drąsiai leistis į eksperimentus ragino vizažistė Milda Gerdauskaitė

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą