Buitis, Namai

Viskas, ką Jums reikia žinoti apie laisvai pastatomas vonias

Vonios kambarys daugeliui iš mūsų yra ta vieta, kurioje norisi atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios dienos – tokiais atvejais šiose patalpose dažniausiai pasirenkamos vonios, kurios užtikrina malonias, ilgai trunkančias maudynes. Dabar tokia įranga gali būti pačių įvairiausių tipų, todėl ją galima pasirinkti atsižvelgiant į asmeninius poreikius. Erdvesniuose kambariuose dažnai pasirenkamos laisvai pastatomos vonios, kurios dėmesį atkreipia dėl išskirtinės savo išvaizdos ir ne mažiau vertingų praktinių privalumų. Šį kartą plačiau pakalbėsime apie šios įrangos išskirtinumus ir svarbiausius pasirinkimo niuansus.

Laisvai pastatomų vonių privalumai

White free standing baththub in a dark paneled bathroom. 3d render

Laisvai pastatomos vonios labiausiai yra vertinamos dėl šių ypatybių:

  • Išskirtinis stilius. Tokios vonios labiausiai atkreipia dėmesį dėl išskirtinės savo išvaizdos. Jos vonios kambaryje leidžia sukurti elegantišką, prabanga alsuojančią aplinką ir dažniausiai tampa ryškiausiomis interjero detalėmis. Laisvai pastatomos vonios kambaryje neįmanoma nepastebėti, tad jeigu ieškote praktiško akcento ir norite sukurti SPA primenančią aplinką, tokie modeliai turėtų pateisinti jūsų lūkesčius. Galėsite rinktis ne tik iš įvairių spalvų, bet ir iš skirtingų formų – unikalumo tokiai įrangai tikrai netrūksta.
  • Paprastas montavimas. Nors ir pakankamai sunkios, tokios vonios yra labai paprastai montuojamos. Vien jau dėl to, kad jas galima tvirtinti praktiškai bet kurioje kambario vietoje – net ir pačiame jo centre. Tai suteikia galimybę sukurti nestandartinį patalpos išplanavimą. Be to, nereikės galvoti, kaip jas apjungti su siena ar grindimis – užteks pasirūpinti vandens nubėgimo sistema ir pagalvoti, kur susidėsite vonios reikmenis.
  • Lengva priežiūra. Kadangi reikia nuvalyti visus laisvai pastatomos vonios kraštus, kartais klaidingai manoma, kad tokią įrangą prižiūrėti yra sudėtingiau. Visgi, situacija yra priešinga. Jums papildomai nebereikės valyti vonios sienelės, plytelių ir kitų apdailos detalių, tad darbai bus paprastesni – po maudynių reikės tik išvalyti grindis. O jeigu pasirinksite strategiškai patogią vietą, lengvai pasieksite visus vonios kampus ir paviršiaus valymas taip pat pernelyg neužtruks.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis laisvai pastatomą vonią?

Nusprendę, kad laisvai pastatoma vonia yra tinkama jūsų namams, pirkdami turėtumėte atsižvelgti į šiuos aspektus:

  • Dydis. Laisvai pastatomos vonios gali būti įvairiausių dydžių, tad pavyks surasti ir tokių, kurias galėsite pritaikyti net ir mažesniuose kambariuose. Bet kuriuo atveju reikėtų įsitikinti, kad prie įrangos bus patogu prieiti ir pro ją praeiti, o taip pat – kad naujoji vonia netrukdys kitiems šioje patalpoje reikalingiems įrenginiams. Geriausia, jei iš anksto numatysite jos vietą ir ją išmatuosite.
  • Medžiaga. Nuo medžiagų priklauso ir tam tikros šios įrangos savybės. Pastaruoju metu populiariausios yra SilkStone ir akmens masės laisvai pastatomos vonios. Jos yra ilgaamžės ir nepaveikios išorės veiksniams, o švelnus jų paviršius yra lengvai prižiūrimas, kadangi ant jo kur kas sunkiau kaupiasi nešvarumai. Tokia vonios įranga ilgus metus leis mėgautis komfortiškomis, atpalaiduojančiomis procedūromis ir interjerui suteiks dar daugiau išskirtinumo.
  • Dizainas. Jau minėjome, kad laisvai pastatomos vonios išsiskiria unikaliu stiliumi – jos gali būti įvairiausių spalvų, tad turėtumėte pagalvoti, koks atspalvis geriausiai įsilies į puoselėjamą interjerą. Saugiausia visuomet yra rinktis baltos spalvos įrangą, tačiau jei kuriate unikalų dizainą, galite atkreipti dėmesį į juodus, pilkus ar kitų atspalvių modelius. Šis pasirinkimas priklauso nuo asmeninio jūsų skonio ir plėtojamos vizijos.

Tinkamai pasirinkta laisvai pastatoma vonia neabejotinai taps išskirtiniu patalpos akcentu ir užtikrins malonias bei atpalaiduojančias maudynes. Jų pasirinkimo įvairovės dabar netrūksta, tad svarbiausia, kad patys išsigrynintumėte savo poreikius. 

Parašykite komentarą