Studijos

VILNIUS TECH kviečia studentus ir visus vilniečius sutikti NAUJUS METUS

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) bendruomenė laukia į universitetą grįžtančių studentų ir kviečia švęsti Naujus metus. Į Naujų mokslo metų iškilmes kviečiami ir visi sostinės gyventojai bei svečiai, kurių, kaip ir pasitinkant Naujuosius metus, taip ir šiuos mokslo metus, laukia nemokamas šventinis koncertas ir fejerverkus pakeisiančių dronų pasirodymas.

„Tikrieji Naujieji metai turi rimtą konkurentą – rugsėjo 1-ąją, nes būtent nuo šios dienos po vasaros atostogų ir atsipalaidavimo, grįžtame į mokslus, darbus, užsiėmimus ir ritmą. Mūsų universiteto bendruomenei tai ypatinga proga pabūti kartu po ilgo laiko nesimatymo. Ja norime pasidalinti su visais ir kartu šventiškai pasitikti naujus mokslo metus“, – sako VILNIUS TECH komunikacijos vadovė Ilma Cikanaitė.

Naujų metų šventės epicentre – grupės „Beissoul & Einius“ pasirodymas

Šventė prasidės rugsėjo 1 d. 10 val. prie VILNIUS TECH centrinių rūmų (Saulėtekio al. 11), kur vyks oficiali naujų mokslo metų atidarymo ceremonija. Vakare, 20 val., visų lauks šventinis koncertas, kuriame pasirodys atlikėjos ir VILNIUS TECH studentės Akvilė Urbonavičiūtė, Gabija Lukrecija Petrauskaitė, Gabija Aleknavičiūtė, atlikėja „Gavrel“.

„Kiekviena šių atlikėjų jau skinasi kelią Lietuvos muzikos industrijoje ir turi savo gerbėjų ratą. Itin smagu, kad jos yra ir VILNIUS TECH studentės. Po jų pasirodymų – labiausiai laukiamas ekscentriško dueto „Beissoul & Einius“ koncertas. Šie atlikėjai visuomet stebina publiką savo išskirtiniu stiliumi, muzika ir fantazija, tad ir naujų metų šventiniame koncerte tikimės unikalaus pasirodymo“, – pristato VILNIUS TECH komunikacijos vadovė.

Fejerverkus pakeis dronai

„Esam technologijų universitetas, tad ir stengiamės kūrybiškai integruoti technologijas ir į pramogines universiteto veiklas. Taipogi studijose ir veiklose vadovaujamės tvarumo principais, todėl ir šįkart vietoj šventinių fejerverkų, kurie įprasti pasitinkant naujuosius metus, bet yra žalingi aplinkai, pasirinkome alternatyvą – dronų šviesų šou“, – apie specialius šventinius efektus pasakoja I. Cikanaitė.

Alternatyva fejerverkams – dronų pasirodymą surengs profesionalių dronų technologijų komanda „Light a Sky“ kartu su VILNIUS TECH Antano Gustaičio aviacijos instituto atstovais.

„Renginio dalyviai galės išvysti unikalų 100 sinchronizuotų šviečiančių dronų sąspietį (angl. flashmob). Šiam išskirtiniam reginiui sukurti – sinchronizuoti ir vienu metu valdyti šimtą dronų – naudojamos sudėtingos ypatingų įgūdžių ir specifinių žinių reikalaujančios programos“, – pristato „Light a Sky“ technologijų direktorius ir Antano Gustaičio aviacijos instituto docentas dr. Linas Gelažanskas.

Kas toliau?

Mokslo metų pradžios minėjimas ir neformalus susipažinimas su Saulėtekio studentų miesteliu tęsis ir rugsėjo 2 d. Nuo 18 val. VILNIUS TECH vidiniame kiemelyje vyks VILNIUS TECH CAMPUS MEET & GREET. Čia lauks įvairūs žaidimai, poilsio zona, užduotys, kurių metu bus galima laimėti prizus, gera nuotaika ir muzika pasirūpins didžėjai. Vakaro tema – neoninės spalvos.

Rugsėjo 15–16 d. organizuojamos VILNIUS TECH Kūrybinių industrijų fakulteto dienos. „VILNIUS TECH Kūrybinių industrijų fakulteto dienose laukiami visi norintys, kuriems įdomios įvairios kūrybinių industrijų sritys ir temos. Tai – jau tradiciniu tapęs renginys. Paskutiniame, prieš pirmąjį karantiną vykusiame renginyje, apsilankė beveik pusė tūkstančio žmonių“, – pasakojo  I. Cikanaitė.

Pirmąją dieną vyks koncertas ir pasibuvimas su lauko kepsniais „Meet for Meat“. Antrąją dieną vyks lektorių paskaitos, veiks laisvalaikio zona, organizuojamas renginio uždarymo vakaras. Išsamesnę informaciją galima gauti sekant naujienas VILNIUS TECH ir VILNIUS TECH KIF socialinių tinklų paskyrose.

Pranešimą paskelbė: Agnė Augustinaitė, Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Parašykite komentarą