Sveikata

Vilniuje atidaryta išskirtinė sveikatinimo klinika – taikys holistinės medicinos metodus

Praėjusią savaitę Vilniaus centre duris atvėrė naujas sveikatinimo centras – „AUM Wellness Clinic“. Naujamiestyje, daugiau nei 630 kv. m. ploto istorinėje viloje įsikūrė moderni sveikatinimo klinika, apjungianti holistinį, moderniu mokslu grįstą medicinos požiūrį bei netradicinės medicinos metodus. Anot klinikos įkūrėjos, Violetos Jurgaitienės, iki šiol Baltijos šalyse nebuvo tokį platų sveikatinimo ir gydymo paslaugų spektrą siūlančios sveikatinimo klinikos, besivadovaujančios holistiniu požiūriu. Modernioje klinikoje įsikūrė SPA, sveikos mitybos, kūno ir veido priežiūros specialistai, taip pat jogos ir meditacijos instruktoriai, įvairių sričių gydytojai ir psichologai. Šalia pagrindinio klinikos pastato atidaryta ir pažangi Judesio klinika, kurioje jau dirba patyrusi kineziterapeutų komanda.

Regione iki šiol tokių sveikatinimo centrų nebuvo

Šalia Vingio parko, adresu Z. Sierakausko g. 25 įsikūrusi „AUM Wellness Clinic“ – pirmasis holistinio modelio sveikatinimo centras ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Anot klinikos įkūrėjos Violetos Jurgaitienės, ji buvo įkurta po išsamių rinkos studijų, analizuojant geriausias JAV, Šveicarijos bei Vokietijos sveikatinimosi specialistų ir panašių medicinos įstaigų praktikas.

„AUM Wellness Clinic“ yra pirmasis holistinio sveikatinimosi centras mūsų regione. Įsikūrėme autentiškoje sostinės vietoje – istorinėje viloje, kur savo lankytojams teiksime profesionalias, Lietuvoje ir užsienyje patirtį sukaupusių specialistų konsultacijas, taikysime moderniausius gydymo metodus bei praktikas. Žinome, kad kiekvieno žmogaus kelias į geresnę savijautą – skirtingas, todėl taikome tradicinę, netradicinę bei funkcinę mediciną apjungiančius diagnostikos ir gydymo metodus. Į žmogaus sveikatą žiūrime kaip į visumą, todėl problemų ieškome ne tik ten, kur šiuo metu skauda“, – sako V. Jurgaitienė.

Duris atvėrė modernus SPA ir pažangi Judesio klinika

Daugiau nei 630 kv. m. ploto klinika išsidėsčiusi per tris aukštus. Pirmajame pastato aukšte veikia registratūra, įkurti gydytojų kabinetai su pažangiausia medicinine įranga, taip pat bendro naudojimo bei administracinės patalpos. Čia veikia ir „gourmet“ baras, kur klinikos lankytojai gali pasimėgauti sveikatai palankiu maistu, įrengta privati poilsio erdvė, sūkurinė vonia bei pirtis. Antrame aukšte įkurtas SPA centras su kūno priežiūros, masažų, kosmetologijos kabinetais ir persirengimo bei poilsio erdvėmis. Trečiajame klinikos aukšte – salė, skirta edukaciniams renginiams, jogos ir meditacijos užsiėmimas. Šalia pagrindinio klinikos pastato atidaryta ir moderni Judesio klinika.

„Judesys yra svarbi gijimo ir geros savijautos dalis, todėl šalia pagrindinio klinikos pastato įkūrėme ir modernią Judesio kliniką. Ji skirta ir tiems, kurie turi aiškias fizinių negalavimų diagnozes, ir tiems, kuriems gyvenimas tapo nuolatiniu sėdėjimu biuro kėdėje, automobilyje ar ant sofos. Judesio klinikoje sustiprėti fiziškai padėsime bei tinkamiausią programą kūno lavinimui parinksime įvairaus amžiaus žmonėms: nuo kūdikių iki vyresnio amžiaus žmonių. Treniruotės ir konsultacijos vyksta individualiai, grupėse arba tik savo šeimos rate“, – pasakoja V. Jurgaitienė.

Subūrė kompetentingą specialistų komandą

Tam, kad patenkintų kiekvieno lankytojo individualų poreikį, „AUM Wellness Clinic“ subūrė kompetentingą, tarptautinę patirtį sukaupusią specialistų komandą, dirbančią geriausiose šalies gydymo įstaigose.

„Mūsų klinikoje nuolat dirbs aukščiausios kategorijos įvairių sričių gydytojų komanda, patyrę, aukštos kompetencijos SPA meistrai, kūno ir veido priežiūros specialistai. Be to, čia įvairių sričių ekspertų komanda ves individualius ir grupinius užsiėmimus pagal skirtingas metodikas: sveiko judesio, mitybos ir energijos, streso valdymo, vidinio balanso atstatymo. Visos procedūros bus atliekamos pasitelkiant naujausią ir moderniausią medicininę bei kūno puoselėjimo įrangą, atliepiant individualius kiekvieno svečio poreikius“, – teigia V. Jurgaitienė.

Pasak klinikos įkūrėjos, „AUM Wellness Clinic“ laukia ne tik pavienių žmonių, bet ir organizacijų kolektyvų, kurių produktyvumui sugrąžinti siūlo įvairius sveikatinimo paketus.

Parašykite komentarą