Politika ir teisė

„Vilniaus vandenys“ turi naują Gamybos tarnybos vadovą

Šiandien oficialiai darbą pradeda naujasis didžiausios Lietuvoje vandentvarkos bendrovės „Vilniaus vandenys“ Gamybos tarnybos vadovas Viktoras Matonis, kurio svarbiausios atsakomybės įmonėje apims vandens tiekimo bei nuotekų tvarkymo procesus, tinklų eksploataciją, plėtrą bei atsinaujinančios energetikos  vykdomoje veikloje diegimo sprendimus.

Matonis iki šiol bendrovėje ėjo Plėtros ir techninės dokumentacijos departamento direktoriaus pareigas, o Gamybos tarnybos vadovo pareigas užėmė laikinai.

„Džiaugiuosi ir sveikinu Viktorą mūsų bendrovėje pradedantį naują karjeros etapą. Gamybos tarnyba bendrovėje yra didžiausia, joje nestinga iššūkių, su kuriais tikiu, naujasis vadovas puikiai susitvarkys, ir toliau užtikrins tinkamus vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo procesus bei diegs ir plės mūsų veiklos prioritetuose numatytus modernius, gamtai draugiškus sprendimus“, – sako bendrovės „Vilniaus vandenys“ generalinis direktorius Saulius Savickas.

Naujasis Gamybos tarnybos direktorius savo darbo patirtį įgijo dirbdamas tokiose įmonėse kaip AB „Energijos skirstymo operatorius“ bei AB „Lietuvos dujos“.

„Bendrovėje „Vilniaus vandenys“ dirbu trečius metus ir tapimas Gamybos tarnybos vadovu man yra ir didžiulis įvertinimas, ir profesinis iššūkis. Jau neblogai pažįstu įmonę, man artimi ir priimtini tikslai bei vertybės. Todėl tikiu, kad dirbant drauge su profesionaliais kolegomis mums pavyks užtikrinti tinkamą ir nenutrūkstamą technologinių procesų vykdymą bei pasiekti išsikeltu darbo tikslus“, – teigia naujasis „Vilniaus vandenys“ Gamybos tarnybos direktorius.

Matonis Vilniaus Gedimino technikos universitete yra įgijęs Statybos inžinerijos bakalauro ir magistro laipsnius.

Bendrovėje „Vilniaus vandenys“ V. Matonis pakeitė Gamybos tarnybos vadovo pareigas ėjusį Tadą Kazlauską.

Pranešimą paskelbė: Jolita Orentaitė, UAB „Vilniaus vandenys“

Parašykite komentarą