Verslas

Joniškyje atidaryta atnaujinta „Iki“ parduotuvė

Ketvirtadienį Joniškyje atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė, adresu Livonijos g. 3. Parduotuvė rekonstruota pagal naujausius įmonės standartus, smarkiai prasiplėtė asortimentas, įrengtos savitarnos kasos. Investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekia daugiau nei 0,77 mln. Eur.

„Atsižvelgdami į besikeičiančius pirkėjų įpročius ir poreikius, nuolat atnaujiname parduotuves ir plečiame tinklą. Norime suteikti savo pirkėjams galimybę apsipirkti greičiau ir patogiau, todėl  prekybos vietose diegiame naujausius technologinius sprendimus, įrengiame savitarnos kasas. Atnaujintoje parduotuvėje Joniškyje miesto gyventojų lauks ir stipriai atsinaujinęs asortimentas: nuo šviežios žuvies ant ledo iki 3 kartus per dieną vietoje kepamos duonos ir bandelių“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Joniškyje atnaujinta visa 247 kv. m prekybinio ploto parduotuvė: pirkėjų patogumui įrengtas didesnis šviežių vaisių ir daržovių skyrius. Taip pat išplėsti konditerijos ir kulinarijos skyriai, įrengti sveriamos mėsos, rūkytos žuvies ir žuvies ant ledo skyriai. Patogumą vertinantys pirkėjai turi galimybę įsigyti ir karštų mėsos gaminių.

Atnaujintoje parduotuvėje patogesniam, greitesniam ir saugesniam apsipirkimui įrengtos 4 „IKI Bitutė“ kasos. Taip pat čia veikia ir 2 paprastos kasos. Lankytojams parduotuvė bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Praeitą savaitę Vilniuje atidaryta ir pirmoji autonominė parduotuvė, paženklinta „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinklas šiais metais toliau vykdys parduotuvių plėtrą, atidarys 5–7 parduotuves, į jas investuos apie 10 mln. eurų. Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Parašykite komentarą