Laisvalaikis

VESTUVĖS. VESTUVINĖ SUKNELĖ… NEMOKAMA VESTUVINĖ KONSULTACIJA!

„Oi, taip norisi, kad būtent mano suknelė būtų unikali!“ – tokia mintis prieš vestuves sukasi ne vienoje žavioje galvelėje.
Įsižiūrėdama į savo puikų atvaizdą veidrodyje, Jūs nejučia imate šypsotis, nujausdama būsimus susižavėjusio jaunikio ir svečių žvilgsnius…

Vestuvinės suknelės įsigijimas – tai turbūt vienas iš pačių maloniausių ir labiausiai jaudinančių momentų visoje prieššventinių rūpesčių grandinėje.
Bet, modelių įvairovė tokia didelė, jog paieškos gali užsitęsi neapibrėžtą laiką, o „ypač sunkiais atvejais“ ir ne vieną mėnesį. Dalis nuotakų turi tvirtą nuomonę, kokios suknelės norėtų savo vestuvių dienai, tačiau daug didesnė dalis dažniausiai blaškosi tarp be galo didelio pasirinkimo, nežinodamos nuo ko pradėti…

Todėl, kad veltui negaišti brangaus laiko, vertėtų iš anksto apgalvoti pagrindinius vestuvinės suknelės parametrus, kas ženkliai palengvintų užduotį paversti Jūsų svajones realybe.
Gali pasitaikyti toks atvejis, kai matuojantis išaiškės, jog nusižiūrėtas modelis „ant Jūsų figūros“ neatrodo kaip nulietas.

Labai nenusiminkite – mūsų rekomenduotame vestuviniame salone išsirinktą rūbą turėtų priderinti prie Jūsų figūros ypatumų nemokamai.
Pagrindinis kriterijus ar reikalavimas – suknelė turi atspindėti Jūsų asmenybę ir vilkėdamos savo vestuvinę suknelę Jūs turite jaustis gerai :).

Daugumoje vestuvinių salonų, be visa ko, dar galima išsirinkti ir tinkamus aksesuarus. Jei kruopščiai pasirinksite, tai jie turėtų harmoningai papildyti ir užbaigti Jūsų įvaizdį.

Antras (po suknelės) pagal svarbumą „vestuvinis“ darbas, ko gero, yra vestuvių planavimas.
Žinoma, pats protingiausias sprendimas (kaip visada) – būtų kreiptis į profesionalus, į vestuvių ekspertus. Tokiu būdu ne tik laiko, bet ir pinigų, greičiausiai, sutaupytumėte.

Tiesa, visuomenėje yra susiformavusi ganėtinai tvirta, nors ir klaidinga nuomonė, jog vestuvių planavimas yra labai brangus ir tik ”žvaigždėms“ įperkamas malonumas…
Jei rimtai, tai vestuvių planavimo ir organizavimo paslauga yra prieinama kiekvienai „normaliai“ porai. Maža to, ji iš tiesų naudinga. Netgi finansiškai. Tuo nesunkiai galite įsitikinti pabendravę su bet kurios, ne vienų metų patirtį turinčios, vestuvių planavimo agentūros darbuotojais.

Kita vertus, turbūt ne taip daug Lietuvoje yra sužadėtinių, kurie nuoširdžiai pageidautų užsikrauti visą vestuvių organizavimo naštą sau. Juk absoliučiai daugumai yra kur kas maloniau visiškai atsiduoti svaiginančiam laukimo jauduliui, galimų variantų pasirinkimui, o ne „skęsti“ nesibaigiančių darbų darbelių rutinoje.

Bet, jei vis dėlto, dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo gražiausios gyvenimo šventės planavimo ir organizavimo nusprendėte imtis patys – Jums labai turėtų pagelbėti „Vestuvių ekspertų“ vestuvinė konsultacija. Jos metu, per 2-3 valandas turėtumėte pilnai išsiaiškinti visus Jums rūpimus dalykus.

Jei esate ne iš Kauno ir neturite laiko kelionėms ar paprasčiausiai nenorite švaistyti pinigėlių kurui, – konsultaciją galima gauti naudojantis visomis priimtinomis ir prieinamomis IT ryšio priemonėmis. Išskirtiniais atvejais, netgi atvažiuosime į Jūsų nurodytą vietą.

Turbūt manote, jog konsultacija – būtų visai neblogai, bet tokia paslauga, matyt, yra ganėtinai brangi?

Taip, ji nėra labai pigi. Įprasta tvarka gali kainuoti apie 200-300,- Lt.

Bet, yra būdas kaip „Vestuvių ekspertų“ vestuvinę konsultaciją“ gauti visiškai NEMOKAMAI!

Tam Jums tereikia išsirinkti vestuvinę suknelę „Vestuvių ekspertų“ rekomenduojamuose salonuose ir, Jūsų pačių patogumui, iš anksto užsiregistruoti nemokamai konsultacijai.

Šitokio pasirinkimo ”pliusas” ne tik sutaupytuose 200-300 Lt, bet dar ir papildoma Jūsų pasirinkto salono patikimumo garantija, – kad artėjant savo šventei išvengtumėte galimų nemalonumų ar siurprizų.

Juk suknelę renkatės gražiausiai savo gyvenimo šventei, tad labai rekomenduotumėme šioje vietoje be ypatingai svarbių priežasčių nerizikuoti…

Plačiau apie nemokamą vestuvinę konsultaciją tinklapyje:
www.smagiosvestuves.lt/vestuviniai-salonai/
arba tel. : 8 37 201447 ; 8659 97668 ;

Kam patogiau, galite parašyti laišką į info@vijolina.lt;

Džiaugsmo akimirkų Jums linkintys
“Vestuvių ekspertai”

Vytas Kokšta
www.smagiosvestuves.lt

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą