Laisvalaikis

Vestuvės. Kaip padaryti savo vyriškį seksualiai laimingu?

Kartą teko nugirsti tokią frazę:

– Mes su juo 25 metus pragyvenome kaip balandėliai…
– O reikėjo, kaip triušiams…

Jei Jūs iš tiesų norite ko nors gyvenime pasiekti, protingiausia, ką galite padaryti, – tai kreiptis į atitinkamus profesionalus.

Jie duos Jums vertingą patarimą, pasidalins meistriškumo paslaptimis, papasakos apie iš pirmo žvilgsnio nepastebimus, bet labai svarbius niuansus… Tai Jums tikrai padės, jei Jūs inžinierius, tekintojas, virėjas, žurnalistas, tapytojas, šaltkalvis, siuvėja…

O ką daryti, jei Jūs tiesiog žmona? žmona, kuri norėtų būti savo vyrui nepralenkiama meiluže?

Juk seksas – tai toks pat „darbas“, kaip ir bet koks kitas. Keblumas tik tame, jog siuvimo, kulinarijos kursai ar meno mokyklos įsikūrusios vos ne ant kiekvieno kampo, o štai mylėtis „profesionaliai“ – niekur kaip ir nemokina…

Galima, žinoma, pasikalbėti su išmintingosiomis draugėmis, pasižiūrėti reikiamą filmą, kur viskas suprantama, prieinama ir stambiu planu, pasiskaitinėti laikraščius, žurnalus, pavartyti knygas, kuriose apie lytinių organų eksploataciją rašo tie patys žmonės, kurie kuria ir naudojimosi butine technika instrukcijas…

Bet, … „Jei Jūs iš tiesų norite ko nors gyvenime pasiekti, protingiausia, ką galite padaryti, – tai kreiptis į atitinkamus profesionalus“. Būtent tokiais žodžiais prasideda amerikiečių rašytojo Angelo Smito knyga „Kaip padaryti Jūsų vyriškį seksualiai laimingu“.

„Kaip man atėjo į galvą idėja parašyti tokią knygą? Aš tiesiog supratau, jog vargu ar atsirastų nors viena, netgi labai savo vyrą mylinti moteris, kuri ryžtųsi nueiti pas prostitutč ir paprašyti jos pamokyti teisingo elgesio lovoje. Kaip tik dėl šios priežasties pas prostitutes nuėjau aš… Aš apklausiau ne vieną šimtą „lengvo elgesio“ moterų ir galiu Jus užtikrinti: jos kalba tokius dalykus, kurie tikrai praverstų bet kokiai moteriai – nesvarbu, ar ji būtų namų šeimininkė, ar emancipuota biurų liūtė. Prostitučių patarimais galima pasitikėti dar ir todėl, kad jos blaiviai žiūri tiek į vyrus, tiek į seksą apskritai. Prostitutės santykiuose su klientu nėra romantinės aureolės ar infantilių paklydimų. Egzistuoja tiesiog seksas. Seksas – kaip darbas“.

Pabandykite įsivaizduoti seksualiai laisvą šiuolaikinį pasaulį kaip monetą. Apverskite ją, ir Jūs pamatysite kitą pusč, – sako Angelas Smitas ir jo pašnekovės. – Visi žmonės užsiima seksu, bet tik 10 procentų iš jų žino, kas tai yra seksualinis raštingumas. O, juk šeimyninė harmonija turi prasidėti kaip tik nuo lovos.

Moteris renkasi gražius rūbus, perka žvakes, ruošia nuostabias vakarienes ir… užmiršta apie svarbiausią. „Kiekvienas žmogus turi seksualinių fantazijų. Jos gali būti švelnios arba laukinės. Bet jos yra“.

Toliau skaitykite čia:

http://www.vijolina.lt/Vestuves.-Kaip-padaryti-savo-vyriski-seksualiai-laimingu-/menu-id-234.html

Profesionalių sprendimų Jums linkintys
„Vestuvių ekspertai“

Vytas Kokšta
www.smagiosvestuves.lt
www.vijolina.lt

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą