Įvairenybės

VERT suderino UAB „Šakių vandenys“ investicijas

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Šakių vandenys“ 2016-2021 m. investicijas, kurių bendra vertė apie 1,7 mln. Eur. Investicijos finansuojamos bendrovės, ES struktūrinių fondų, valstybės subsidijų ir dotacijų, paskolos, Šakių rajono savivaldybės lėšomis.

Numatyta Šakių rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra. Šakiuose bus nutiesti apie 0,36 km vandens tiekimo tinklų bei apie 1,78 km nuotekų surinkimo tinklų. Tai atlikus, bus suteikta galimybė prisijungti ne mažiau kaip 14 būstų, o nutiesus nuotekų surinkimo tinklus ‒ ne mažiau kaip 47 būstams.

Kudirkos Naumiestyje numatoma nutiesti apie 0,94 km vandens tiekimo tinklo (bus prisijungti ne mažiau kaip 47  būstai) ir 0,25 km nuotekų surinkimo tinklų (prie kurių galės prisijungti ne mažiau kaip 31 būstas).

Griškabūdyje bus nutiesta apie 3,84 km naujų nuotekų surinkimo tinklų, tai leis prisijungti ne mažiau kaip 82 būstams. Plokščiuose bus nutiesta apie 0,83 km vandens tiekimo tinklų ir tai leis prisijungti ne mažiau kaip 24 būstams. Lukšiuose bus rekonstruota apie 1,05 km nuotekų surinkimo tinklų.

Sintautų gyvenvietėje planuojama pastatyti vandens gerinimo įrenginius, kokybės reikalavimus atitinkantis geriamasis vanduo bus tiekiamas 483 Sintautų gyvenvietės gyventojams. Taip pat numatyta pastatyti vandens gerinimo įrenginius, kurie leis kokybišką geriamąjįvandenį tiekti673 Kidulių gyvenvietėsgyventojams.

Įgyvendinus projektą, prie geriamojo vandens tinklų bus suteikta galimybė prisijungti 85 vartotojams, prie nuotekų surinkimo tinklų – 160 vartotojų, rekonstravus tinklus, Sintautų ir Kidulių gyvenvietėje vanduo atitiks higienos normos reikalavimus.

Išsamiai susipažinti su 2021-07-15 posėdžio medžiaga galite ČIA.

Pranešimą paskelbė: Eglė Juozėnaitė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą