Įvairenybės

VERT suderino UAB „Molėtų vanduo“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Molėtų vanduo“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas pirmiesiems bazinės kainos galiojimo metams: gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikoma 3,85 Eur/m³ (be PVM) kaina.

Gyventojai, nepriklausomai nuo suvartoto geriamojo vandens/sutvarkomų nuotekų kiekio, kas mėnesį taip pat mokės Apskaitos kainą, kurią nustato savivaldybės taryba*.

Vartotojams ir abonentams paslaugų kainų pokytį lėmė įvertintos didesnės būtinosios sąnaudos, reikalingos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų užtikrinimui (didesnės elektros energijos, technologinio kuro (gamtinių dujų), šilumos energijos bei kuro sąnaudos, išlaidos personalo išlaikymui, mokesčiai už aplinkos teršimą, didesnės investicijų grąžos sąnaudos ir kt.), taip pat didesni realizuotino geriamojo vandens, surenkamų ir valomų nuotekų kiekiai.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Molėtų rajono savivaldybės tarybai– tai turi būti padaryta per 30 kalendorinių dienų.

Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 2,19 proc.  vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Išsamiai susipažinti su VERT 2022-09-02 posėdžio medžiaga galite ČIA.​

Pranešimą paskelbė: Aira Pikčiūnienė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą