Įvairenybės

VERT suderino AB „Vilniaus šilumos tinklai“ investicijas

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino AB „Vilniaus šilumos tinklai“ 2018–2021 metų investicijas, kurių bendra vertė yra 4 mln. 683 tūkst. Eur. Investicijos yra suderintos ir su Vilniaus miesto savivaldybės taryba. Bendrovės teikiamos derinti investicijos finansuojamos nuosavomis ir skolintomis lėšomis.

Siekdama pagerinti šilumos tiekimo paslaugų prieinamumą, patikimumą, kokybę ir sistemos efektyvumą, bendrovė investavo į šilumos tinklų rekonstrukciją Pupinės g., Vilniaus mieste (bendras rekonstruotų šilumos trasų ilgis 965 m).

Bendrovė investavo ir į dviejų garo katilų rekonstrukciją. Tai padidins šilumos gamybos efektyvumą, funkcionalumą, patikimumą, sumažins kuro suvartojimą bei išmetamų teršalų su išeinančiais dūmais kiekius.

Bendrovė, siekdama optimizuoti šilumos tiekimo veiklą, mažinti nuostolius ir užtikrinti geresnę tiekiamos šilumos parametrų kontrolę, šilumos tiekimo operatyviniam valdymui įdiegė technologinių įrengimų valdymo sistemą, archyvo skaitmenizaciją, telekomunikacijų įrangą, atnaujino elektros įrenginius, generatorius.

Išsamiai susipažinti su 2022-02-24 posėdžio medžiaga galite ČIA.

Pranešimą paskelbė: Aira Pikčiūnienė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Parašykite komentarą