Verslas

Verslo centre U219 įsikurs „Electrolux“ ir „Vilmers“

Rugsėjo mėnesį duris atvėrusiame verslo centre U219 įsikurs dar du nauji nuomininkai – „Electrolux“ atstovybė Lietuvoje ir skandinaviškų baldų gamintojas „Vilmers“.

Naujai įsikūrusios bendrovės verslo centre išsinuomojo po ~400 kv. m patalpų. „Electrolux“ atstovybė Lietuvoje tokiu būdu plečia administraciniams poreikiams naudojamą biuro erdvę, o „Vilmers“ komercinėse patalpose pirmame aukšte atidarys naują erdvesnį baldų saloną.

„Verslo centras U219 yra patogioje, iš įvairių Vilniaus vietų lengvai pasiekiamoje lokacijoje, todėl čia 2021 m. pradžioje atversime savo naujojo salono duris. Jame bus galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų gaminamus rankų darbo baldus, kurie jau užsitarnavo užsienio pirkėjų simpatijas – 98 proc. savo produkcijos eksportuojame į Europos šalis bei kitus žemynus“, – pasakoja „Vilmers“ direktorius Ovidijus Jalonskis.

„Electrolux“ atstovybės Lietuvoje vadovas Deimantas Kirlys pažymi, kad bendrovei svarbiu pasirinkimo kriterijumi tapo verslo centro dėmesys komfortabilios ir sveikos darbo aplinkos kūrimui. U219 pastate įdiegtos  inovatyvios aukštą oro kokybę, išmanų apšvietimą užtikrinančios inžinerinės sistemos, taip pat – išorinį triukšmą sulaikanti garso izoliacija.

„Darbo aplinkoje praleidžiame daug laiko, ji yra glaudžiai susijusi su darbuotojų savijauta, motyvacija ir efektyvumu. Todėl ieškojome jaukios, patogios, modernios erdvės, kurioje būtų komfortabilu dirbti mūsų komandai. Šio verslo centro koncepcija, dėmesys sveikatai ir tvarumui geriausiai atitiko lūkesčius ir tarptautinės įmonės reikalavimus“, – pažymi D. Kirlys.

U219 verslo centras priklauso nekilnojamojo turto plėtojimo bendrovei UAB „Šeškinės projektai“, kuri yra AB Panevėžio statybos tresto (PST) įmonių grupės dalis. Tarp U219 nuomininkų – AB „Lietuvos geležinkeliai“, didžiausia pasaulyje privati farmacijos kompanija „Boehringer Ingelheim“, Danijos technologijų bendrovė „Danfoss“, restoranų ir kino teatrų valdytoja „Apollo Group“, mobiliųjų žaidimų kūrimo studija „Estoty Vilnius“. Taip pat verslo centro patalpose veikia kavinė „Sugamour“, pietų restoranas „Lunch Up“ ir kt. Pastate įsikūręs ir PST biuras Vilniuje.

Pranešimą paskelbė: Rita Rauluševičiūtė, UAB „Gravitas Partners“

Parašykite komentarą