Verslas

Verslas jau ruošia naujienas parodos „Moters pasaulis 2013“ lankytojams

Nors viena didžiausių Lietuvoje organizuojamų specializuotų parodų „Moters pasaulis 2013“ vyks tik lapkričio 7-10 dienomis, norinčiųjų joje dalyvauti skaičius jau beveik pasiekė įprastą parodos dalyvių skaičių. Parodą organizuojantis „Ekspozicijų centras“ įmonėms pataria rudenį vyksiančioms parodoms pradėti ruoštis jau dabar.
Šiemet naujoje vietoje – Kauno Žalgirio arenoje, vyksiančioje 11-oje specializuotoje mados, stiliaus bei grožio parodoje „Moters pasaulis 2013“ vietos turėtų užtekti visiems dalyviams, tačiau norintys atsidurti moterų dėmesio centre jau suskubo užsiimti geriausias vietas savo ekspozicijoms. Iki šiol Kauno LKKA ir futbolo maniežuose vykusiai parodai esamo ploto pradėjo darytis per mažai. Parodos dalyvių skaičius per pastaruosius penkerius metus išaugo trečdaliu iki 270, o lankytojų – 25% iki daugiau nei 32 tūkstančių.
Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras“ Parodų organizavimo ir rinkodaros vadovė sako, kad nauja parodos vieta atvers dar daugiau galimybių įmonių dalyvavimui bei prekių ir paslaugų pristatymui. „Nors šiuo metu dar vyksta registracija, jau turime beveik 200 parodos dalyvių, kurie pristatys grožio, mados, stiliaus paslaugas. Kiekvienais metais didėjantis dalyvių skaičius praplečia parodos tematiką, paroda kasmet tampa vis įdomesnė ir generuoja vis gausesnį lankytojų srautą“, – sako I.Gibavičienė.
Parodos organizatoriai prognozuoja, kad šiemet parodoje dalyvių ir lankytojų skaičius augs apie 20%, todėl jau vykstant intensyviai dalyvių registracijai, pataria dabar pradėti siekti maksimalaus dalyvavimo parodoje efekto. „Iš anksto apsisprendusiems dalyvauti parodoje atitenka geriausios vietos. Be to, kad parodos dalyviai parodoje pristato įmonės naujienas ir produktus, dalyvaujančios parodoje įmonės turi tiesioginio bendravimo su klientais galimybę, gali įvertinti vartotojų lūkesčius, gauti naujų kontaktų, užmegzti naudingus verslo ryšius bei formuoja teigiamą įmonės įvaizdį rinkoje. Tikime, kad dalyvaujančioms įmonėms paroda bus naudinga ir efektyvi priemonė pasiekti užsibrėžtų tikslų“, – dalyvavimo parodoje naudą vardija I.Gibavičienė.
Gerų dalyvių ir lankytojų atsiliepimų kasmet sulaukianti paroda „Moters pasaulis“ ir šiemet žada nenuvilti įdomia ir naudinga parodos programa. Vieną iš parodos dienų (lapkričio 8 d.) vyks Profesionalų diena su Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija, kurios programoje numatytas ilgų plaukų šukuosenų seminaras, vyriškų ir moteriškų kirpimų bei dažymų tendencijos, stiliaus tendencijos ir pritaikymas bei kitos grožio specialistams bei moterims aktualios naujienos.
Lapkričio 9 d. Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija pristatys renginį-konkursą „Big Hair Show“. Jolanta Mačiulienė, Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė, kviečia kūrybines grožio specialistų komandas dalyvauti pirmą kartą Lietuvoje rengiamame tokio pobūdžio labdaringame renginyje.
Parodos „Moters pasaulis“ metu taip pat bus vykdomas bendras talentingos visažo meistrės iš Maskvos Natalijos Pavlovos ir Lietuvos vizažistų tarptautinis projektas „Paveikslai“. Parodoje pasirodys N.Pavlovos trupė „Body art and face art“ (liet. – Tapyba ant veido ir kūno), pirmą kartą bus eksponuojama nuo molberto ant kūno perteikti dailininkų paveikslai.
Tai tik dalis parodos programos, kurioje taip pat numatyta daug įdomių parodos dalyvių prezentacijų, seminarų, renginių ir intriguojančių naujienų lankytojams.
Daugiau informacijos:
UAB „Ekspozicijų centras“
Tel. ~37 79 29 85, 33 15 90
El.p.: ilma@expo.lt
Parodų organizavimo ir rinkodaros vadovė
Ilma Gibavičienė

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą