Verslas

Nauja „Orlen“ degalinė Vilniuje – daugiau patogumo tūkstančiams vairuotojų

Vienoje iš judriausių Vilniaus vietų, greta žiedinės sankryžos Žirmūnuose, jau veikia nauja, modernaus dizaino „Orlen“ degalinė. Šiuolaikiškos architektūros pastatas jau kurį laiką traukė vilniečių dėmesį, o dabar kiekvienas vidun užsukęs svečias jau gali mėgautis „Stop Cafe“ pasiūlymais – karštais gėrimais ir maistu.

„Norime, kad nauja „Orlen“ degalinė sklandžiai įsilietų į miesto gyvenimą – suteikiame galimybę patogiai sustoti, atsipūsti, pasirūpinti automobiliu ir pasikrauti energijos. Todėl siūlome ir aukščiausios rūšies degalų, ir šviežio maisto produktų, karštų gėrimų. Dabar viską galima rasti vienoje vietoje: degalinę ir plovyklą, parduotuvę ir kavinę, kur kiekvienas pasiūlymas yra kruopščiai atrinktas ir suderintas. Tikimės, kad vairuotojams ir keleiviams tai padės sutaupyti laiko ir užtikrins malonią patirtį“, – teigia Rafał Bałazy, „Orlen Baltics Retail“ generalinis direktorius.

Iš viso degalinėje vienu metu degalų galima įpilti į šešis automobilius, veikia plovykla, o pastato viduje galima užsisakyti įvairaus maisto ir gėrimų.

R. Bałazy sako, kad degalinei buvo parinkta strategiškai patogi vieta, pro kurią kasdien pravažiuoja tūkstančiai automobilių – netoli driekiasi ir Vilniaus centras bei Senamiestis, ir Konstitucijos prospektas su daugybe biurų verslo centruose.

Naujos degalinės atidarymo proga šviežias maistas „Stop Cafe“ parduodamas už specialią kainą – perpus pigiau. „Orlen“ klientai gali paragauti įvairiausių užkandžių ir patiekalų – nuo amerikietiškų dešrainių ir sultingų mėsainių iki bandelių su mėlynėmis, jogurtų ir glotnučių. Valgiaraštis sudarytas lanksčiai derinant lietuviškas ir pasaulio kulinarijos tradicijas. Maisto pasirinkimas kavinėje padeda išlaikyti subalansuotą mitybą ir suteikia kasdienį energijos užtaisą.

Du modernūs kavos virimo aparatai užtikrina, kad kiekvienas gardaus ir kvapnaus gėrimo norintis klientas gali pasimėgauti patinkančiu skoniu. Gėrimams ruošti naudojama natūrali pupelių kava, o pieniškoms kavoms – natūralus pienas.

„Nors miesto gyvenimo ritmas yra dinamiškas ir intensyvus, visada galima atrasti laiko maloniai pertraukėlei, pasimėgauti jaukia aplinka ir šviežiu maistu. Plėtodami „Orlen“ tinklą Vilniuje ir visoje Lietuvoje, savo klientams siekiame suteikti dar geresnę apsilankymų patirtį ir dar labiau sustiprinti savo prekės ženklą“, – teigia Rafał Bałazy, „Orlen Baltics Retail“ generalinis direktorius.

Numatyta, kad įsibėgėjus veiklai naujausioje degalinėje, esančioje Žirmūnų g. 1T, iš viso bus sukurta 13 darbo vietų. Degalinė veikia visą parą.  Atidarymo proga klientai gali gauti įvairių specialių pasiūlymų.

Šiuo metu iš viso Vilniuje veikia keturios „Orlen“ degalinės: Žirmūnų g. 1T, Ukmergės g. 319, O. Milašiaus g. 31 ir Juodojo kelio g. 32.  Iš viso šiuo metu visoje Lietuvoje klientus aptarnauja 27 „Orlen“ degalinės.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą