Verslas

„Venipak“ bendradarbiavimas su „Lufhansa“ – siuntos JAV pasiekia daug greičiau

2018 – tųjų metų viduryje bendradarbiavimo sutaratį su „Lufhansa Cargo“ pasirašiusios vienos didžiausių greitųjų siuntų tarnyba „Venipak“  vadovas Justas Šablinskas teigia, kad darbas su Vokietijos oro linijomis duoda norimus rezultatus – siuntos iš Lietuvos ir Baltijos šalių į JAV keliauja kelis kartus greičiau nei anksčiau.

„Plečiame savo paslaugų spektrą ir klientams pradėjome siūlyti siuntų gabenimą iš Lietuvos į Jungtines Amerikos Valstijas už ypač žemą kainą. Tam reikėjo rasti patikimą partnerį. „Lufhansa Cargo“ geriausiai atitiko mūsų poreikius ir po beveik metų darbo matome puikius rezultatus – per metus siuntų kiekis iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos į JAV per mūsų kurjerių tarnybą išaugo beveik trigubai“, – sako J. Šablinskas.

 „JAV rinka Lietuvos prekėms vis labiau atsiveria, todėl matome Lietuvos verslo poreikį greitai ir patikimai gabenti prekes ir produktus į šią šalį. Ir greičiausias būdas – oro transportavimas. Mūsų paslauga leidžia siuntinį iš bet kurio Lietuvos kampelio nusiųsti į JAV per mažiau nei 7 dienas“, – sako J. Šablinskas.

Bendrovės vadovas sako, kad ypač populiarėja smulkių siuntų siuntimas ir tam didelę įtaką daro elektroninė prekyba: „Natūralu, kad augant elektroninei prekybai iškyla vis daugiau logistinių iššūkių – kaip greitai ir patikimai nugabenti prekę iš Vilniaus į kokį nors JAV miestą. Nusprendėme, kad oro transportas yra geriausias sprendimas“.  

Prekyba tarp Lietuvos ir JAV kiekvienais metais auga. 2017 m. prekių apyvarta tarp šių šalių siekė 1,74 mlrd. eurų. Lietuvos prekių eksporto į Jungtines Amerikos Valstijas vertė 2017 m. išaugo 18,4% – iki 1,37 mlrd. eurų.

Vokietijos bendrovėje „Lufhansa Cargo“ gabena siuntas į daugiau kaip 100 pasaulio šalių bei kiekvienais metais transportuoja po 1,6 mln. tonų krovinių.

Pranešimą paskelbė: Asta Raudonienė, UAB „Venipak Lietuva”

Parašykite komentarą