Politika ir teisė

Vengrijos premjeras Viktor Orban dėkoja Valdemarui Tomaševskiui už paramą

Vengrijos premjeras Viktor Orban atsiųstame laiške padėkojo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos pirmininkui Valdemarui Tomaševskiui už Vengrijai išreikštą paramą Europos Parlamente surengtų debatų metu.

Praeitą savaitę vykusios liepos mėnesio Europos Parlamento plenarinės sesijos metu Strasbūre įvyko skandalingi debatai dėl Vengrijoje priimto įstatymo, kuriuo siekiama apsaugoti asmenis iki 18 metų nuo pornografijos ir LGBTQ skleidimą. Europos Komisijos pirmininko pavaduotojos Veros Jourovos vertinimu, šis įstatymas tariamai pažeidžia ES teisę. Europarlamentarų iš EKR frakcijos manymu, „EP kairioji-liberali dauguma“ bando perrašyti Vengrijos Konstituciją. Debatuose paliestas ir teisinės valstybės funkcionavimo Lenkijoje klausimas.

Lenkiją ir Vengriją ryžtingai užstojo Lietuvos lenkų sąjungos ir LLRA-KŠS pirmininkas Valdemar Tomaševski kuris Europos Parlamento pirmininkui išsiųstame specialiame poziciją išreiškiančiame rašte nurodė:

„Europos Parlamente buvo surengti dar vieni skandalingi debatai ir dar kartą nepagrįstai užpulta Lenkija ir Vengrija tik dėl to, kad, atliepdami savo visuomenės daugumos valią, priima įstatymus, kuriais siekia apsaugoti vaikus nuo demoralizavimo ir pedofilijos, saugo tradicinę šeimą ir santuoką, suprantamą kaip moters ir vyro sąjungą. Būtent Lenkija ir Vengrija yra tikrųjų Europos vertybių, suformuotų ant mūsų kontinento krikščioniškųjų šaknų, sergėtojos“.

Atsakydamas į Valdemaro Tomaševskio pasisakymą, premjeras Viktor Orban atsiuntė padėkos laišką, kurio turinį pateikiame toliau:

Gerbiamas Pone Pirmininke,

Europos Parlamentas noriai vadovauja tarptautiniu mastu vykdomam Vengrijos puolimui. Praeitą savaitę priėmė rezoliuciją, kuria pasmerkė naują Vengrijos įstatymą dėl nepilnamečių apsaugos. Žiauri tarptautinė kampanija, vykdoma priėmus naują įstatymą, kalba pati už save.
Dėkoju už Jūsų vadovaujamos partijos paramą, išreikštą debatų metu.

Nepaisant slegiančios tarptautinės kampanijos, „Fideš“ nepasiduos. Ir toliau ginsime šeimas, tėvų teises, saugosime vaikus ir jų ateitį.

Linkiu Jums stiprios sveikatos ir sėkmės vykdant atsakingas pareigas.

Pagarbiai

ORBAN Viktor

Pranešimą paskelbė: Ivona Kazakevič, Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą