Verslas

Veiklą pradėjo „Vinted Go“ skaitmeninė siuntų gabenimo platforma

„Vinted Go“ pristatė savo naują skaitmeninę siuntų gabenimo platformą, kuri verslo klientams leidžia naudotis apjungtu „Vinted“ platformos siuntų gabenimo partnerių tinklu Europoje.  

„Vinted Go“ išnaudoja bendrovės technologinę, IT ir operacijų infrastruktūrą – tai leidžia verslo klientams vieno langeliu principu pasinaudoti „Vinted“ siuntų gabenimo partnerių tinklu. Bendrovėms nereikia sudaryti atskirų sutarčių su vežėjais skirtingose rinkose – taip užtikrinama patrauklesnė paslaugų kaina.

Naujoji platforma siūlo tiek vietinį, tiek tarptautinį siuntų pristatymą Europoje. „Vinted Go“ koncentruojasi į PUDO (siuntų atsiėmimo ir išsiuntimo, angl. pick-up, drop-off) terminalus, kaip mažesnį poveikį klimatui turinčią siuntimo opciją nei pristatymas į namus, ir klientams suteikia prieigą prie nuolat augančio vietinių ir tarptautinių siuntų gabenimo partnerių tinklo 14-oje šalių su 220 tūkst. PUDO taškų.

Naujasis sprendimas remiasi „Vinted“ patirtimi, sukaupta padedant prekybos platformos nariams siųsti siuntas tarpusavyje. „Vinted Go“ per metus išsiunčia apie 200 mln. siuntinių – šis skaičius, atvėrus platformą verslo klientams, didės.

Siuntų gabenimo platforma siūlo standartinį 2-3 darbo dienų terminą vietinėms siuntoms ir 3-5 darbo dienas – tarptautinėms. Naujoji platforma itin tinkama bendrovėms, siunčiančioms mažas ar vidutinio dydžio siuntas: nuo mados ar namų apyvokos prekių iki sporto įrangos ar namų biuro reikmenų. 

„Vinted Go“ jau dabar turi daug potencialių naujų klientų, norinčių optimizuoti savo siuntų procesus Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Beniliukso šalyse, Vokietijoje ir kitose „Vinted“ rinkose Europoje.

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie naujos skaitmeninės siuntų gabenimo platformos startą. Kaip prekės ženklas siekiame sukurti geriausią įmanomą siuntimo patirtį savo klientams. Mūsų komanda, pasitelkdama „Vinted“ siuntų gabenimo partnerių tinklą, sujungia fragmentuotą siuntų pristatymo infrastruktūrą – naujasis sprendimas siūlo labiau prieinamą ir patogesnę pristatymo opciją. Mes, kaip skaitmeninis verslas, siekiame, kad tarptautinė el. prekyba vyktų kuo sklandžiau – platformos startas žymi svarbų etapą siekiant šio tikslo“, – sako Vytautas Atkočaitis, „Vinted Go“ viceprezidentas.

Kartu su platformos startu „Vinted Go“ plečia ir savo komandą. Šiuo metu bendrovė savo siuntų gabenimo verslui ieško įvairių specialistų – nuo klientų vadybininkų iki analitikų, logistikos ar nekilnojamojo turto specialistų, o visos „Vinted“ grupės mastu potencialūs kandidatai gali rinktis iš daugiau nei 120 atvirų pozicijų.

Pranešimą paskelbė: Gertrūda Stripeikytė, Integrity PR

Parašykite komentarą