Verslas

Vasario 16-osios proga „Iki“ parduotuvės nušvito vėliavos spalvomis

Antradienį, minint Vasario 16-ąją, „Iki“ prekybos tinklo parduotuvės didžiuosiuose šalies miestuose nušvito valstybės vėliavos spalvomis. Nijolė Kvietkauskaitė, UAB „Palink“, valdančios prekybos tinklą „Iki“, generalinė direktorė, teigia, kad siekiant karantino sąlygomis paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną pasirinktas simbolinis didžiųjų miestų parduotuvių apšvietimas.

„Vasario 16-oji turi išskirtinę reikšmę mūsų valstybės istorijai ir užima svarbią vietą lietuvių savimonėje. Nors Valstybės atkūrimo dienos minėjimo renginiai apriboti visoje šalyje, vieną svarbiausių valstybinių švenčių galima paminėti ir laikantis karantino reikalavimų. Sudėtingoje šiandienos situacijoje ypatingai svarbu išreikšti solidarumą, įprasminti valstybę ir laisvę, todėl pasirinkome būtent vėliavos spalvas, kad pradžiugintume mūsų pirkėjus ir darbuotojus šventiškai apšviestomis parduotuvėmis“, – sako N. Kvietkauskaitė.

Vėliava yra vienas iš valstybės simbolių, išreiškiančių istorinių aplinkybių svarbą ir tautos susitelkimą kelyje į laisvę. Tai ir vienybės simbolis. Žinoma, vasarį, kai minime Valstybės atkūrimo dieną, trispalvė įneša ir taip laukiamų spalvų bendrai šventiškai nuotaikai sukurti.

Pandeminėje situacijoje mažmeninės prekybos darbuotojai net ir karantino sąlygomis kasdien eina į darbą, siekdami užtikrinti, kad gyventojai galėtų sulaukti situacijos pagerėjimo nieko nepritrūkdami. Tad šventiškas parduotuvių apšvietimas yra ir simbolinė padėka jiems.

Iš viso vėliavos spalvomis apšviestos septynios parduotuvės didžiuosiuose miestuose. Tai didelės parduotuvės, esančios gausiai apgyvendintuose rajonuose prie intensyviau naudojamų gatvių. Trys parduotuvės nušvito Vilniuje, po dvi – Kaune ir Klaipėdoje.

Parašykite komentarą