Verslas

Vasarai artėjant pajūryje duris atveria „Rimi“ sezoninės parduotuvės: skelbia darbo laikus

Vasaros pradžią pajūryje pasitinka atveriamos prekybos tinklo „Rimi“ sezoninės parduotuvės. Anot „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovės Irenos Miklienės, parduotuvės Palangoje ir Šventojoje pirkėjams pasiūlys atostogoms pritaikytą asortimentą: nuo gaiviųjų gėrimų, užkandžių ir jau paruoštų gaminių, iki higienos, apsaugos nuo saulės, kūdikių prekių ar reikmenų augintiniams. Gegužės 25 d. ir birželio 1 d. atidaromos sezoninės parduotuvės Palangoje bei Šventojoje skelbia savo darbo laiką.

Pajūrio parduotuvės vasarą dirbs ilgiau

Gegužės pabaigoje ir birželio pradžioje keisis „Rimi“ sezoninių ir pajūrio kurortuose esančių parduotuvių darbo laikas. Anot „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovės Irenos Miklienės, arėjant atostogų sezonui, prekybos tinklas siekia atliepti pirkėjų poreikius ir užtikrinti jiems patogų apsipirkimą pajūrio miestuose.

„Parduotuvių darbo laiką pajūryje kasmet koreguojame pagal klientų poreikius ir nuolat stebimas apsipirkimo tendencijas, kurios vasarą skiriasi nuo įprastų, nes daug žmonių palieka miestus ir kuriam laikui įsikuria šiuose kurortuose. Vasarą mūsų klientai galės patogiai planuoti savo apsipirkimus pajūryje, nes nuo birželio pabaigos mūsų parduotuvė Palangoje, Vytauto g., dirbs visą parą, o Malūnų g. – iki vidurnakčio. Šventojoje įsikūrusi „Rimi“ nuo birželio pabaigos taip pat dirbs ilgiau, tad pirkėjai, ateinantys į ją apsipirkti, keliaudami į paplūdimį ar iš jo, tai galės padaryti patogiau“, – akcentuoja I. Miklienė.

Asortimente – viskas, ko reikia atostogoms prie jūros

Artėjančiam vasaros sezonui prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvių asortimentas planuojamas iš anksto. Pasak I. Miklienės, pagrindinis fokusas prekių pasirinkime bus nukreiptas į populiariausias atostogautojų prekes – gaiviuosius gėrimus, užkandžius, jau paruoštus gaminius, šviežius kepinius, o taip pat ne maisto kategorijos gaminius – paplūdimio reikmenis, apsaugos priemones nuo saulės, higienos prekes bei asortimentą augintiniams.

„Pajūryje įsikūrusios sezoninės mūsų tinklo parduotuvės puikiai pritaikytos dideliam poilsiautojų srautui aptarnauti bei padengti momentinio apsipirkimo poreikį atostogų metu. Siekiame užtikrinti greitą ir patogų čia atvykstančių klientų apsipirkimą, o asortimentą formuojame pagal klientų lūkesčius. Daug dėmesio skiriame gaiviųjų gėrimų, užkandžių, šviežių kepinių ir vaisių bei daržovių kategorijoms, taip pat – jau paruoštiems „Mano dienai“ kulinarijos gaminiams. Parduotuvėse pirkėjai ras ir būtiniausią kasdienę produkciją bei viską, ko gali prireikti poilsiaujant pajūryje: nuo paplūdimio rankšluosčių, vaikiškų žaislų, saulės kosmetikos ir akinių, iki buitinių, vaikų ar gyvūnų prekių“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė I. Miklienė.

Parduotuvių darbo laikas Palangoje ir Šventojoje

Palangoje, Vytauto g. 84 įsikūrusi „Rimi“ sezoninė parduotuvė duris atvers jau gegužės 25 dieną ir dirbs nuo 8:00 iki 23:00 val. Tačiau sezono įkarštyje – nuo birželio 23 d. iki rugpjūčio 20 d. – ji dirbs visą parą. Kita Palangoje, adresu Malūno g. 10, įsikūrusi „Rimi“ parduotuvė taip pat ilgins savo darbo laiką – nuo birželio 23 d. iki rugpjūčio 19 d. ji pirkėjus aptarnaus iki vidurnakčio. Tuo tarpu „Rimi“ sezoninė parduotuvė Šventojoje, įsikūrusi adresu Jūros g. 2, duris atvers birželio 1 d. bei dirbs nuo 8:00 iki 22:00 val., o nuo birželio 23 d. iki rugpjūčio 19 d. ji darbo laiką ilgins iki 23:00 val.

Sezoninės parduotuvės Palangoje ir Šventojoje veiks visą vasarą, iki pat rugsėjo mėnesio.

Parašykite komentarą