Įvairenybės

UAB „Intergates“ šilumos gamybos kaina perskaičiuota su pažeidimais

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) nustatė, kad perskaičiuojant UAB „Intergates“ šilumos gamybos kainą buvo neteisingai įvertintas faktiškai pagamintas ir realizuotas šilumos kiekis – šis pažeidimas turi būti pašalintas per 30 kalendorinių dienų.

UAB „Intergates“ nepriklausomą šilumos (ir elektros energijos) gamybą vykdo nuo 2014 m. – bendrovė eksploatuoja 0,80 MW galios kogeneracinę jėgainę Vievyje, kurioje šilumos įrenginių instaliuota galia yra 0,80 MW, elektrinės galia – 0,78 MW.

UAB „Intergates“ gaminamą šilumą parduoda UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ – šiluma tiekiama į Vievio ir Elektrėnų miestų centralizuotas šilumos tiekimo sistemas, metinis šilumos kiekis sudaro apie 5,95 GWh, o pagaminta elektros energijos superkama už valstybės subsidijuojamą tarifą ir tiekiama į visuomeninį tinklą.

Primename, kad nepriklausomam šilumos gamintojui per nurodytą neištaisius VKEKK konstatuotų šilumos gamybos kainos perskaičiavimo pažeidimų, VKEKK šilumos gamybos kainą gali nustatyti vienašališku sprendimu.

Pranešimą paskelbė: Aistė Griškonytė, Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija

Parašykite komentarą