Technologijos

Tyrimas: vartotojai rinktųsi spalvotą išmanųjį

Baltijos šalių gyventojai, ypač moterys ir jaunimas, vis dažniau renkasi originalias išmaniųjų telefonų spalvas: vietoje tradicinių juodų ar baltų, jie žvalgosi į aukso ir rožinės spalvos telefonus – taip rodo „Samsung Electronics Baltics“ vidinis tyrimas. Siekdama patenkinti vartotojų poreikius bei neatsilikti nuo mados pasaulyje diktuojamų tendencijų, kompanija Lietuvoje pristato rausvai auksinės spalvos išmaniuosius telefonus „Samsung Galaxy S7 Edge“ ir „Galaxy S7”.

„Vidinis mūsų kompanijos tyrimas parodė, rausvai rožinė telefono spalva – vienas iš geidžiamiausių pasirinkimų. Pastebime, kad technologių ir mados sritys tampa vis labiau tarpusavyje susijusios, todėl kuriant telefonus, jų išorė tampa dar svarbesnė. Siekdama telefoną paversti ne tik pažangiu įrenginiu, bet ir stilingu aksesuaru, mūsų kompanija nuo šios vasaros siūlo įsigyti rausvai auksinės spalvos „Samsung Galaxy S7” serijos telefonus”, – sako Raivara Šemetulskytė, „Samsung Electronics Baltics“ mobiliųjų įrenginių marketingo vadovė.

Minčiai, kad technologijos bei mada mūsų dienomis eina išvien, pritarė ir gerai žinoma dizainerė Laura Daili. Dėl šios priežasties, natūralu, jog mados pasaulyje populiari rausvai auksinė naudojama ir kuriant išmaniųjų telefonų dizainą. „Rausvai auksinė spalva – tai moteriškumą, švelnumą, tačiau kartu ir prabangą simbolizuojanti spalva. Beje, šios spalvos aksesuarai yra taiklus pasirinkimas vasarai, nes jie puikiai dera prie įdegusio kūno, o taip pat spinduliuoja pozityvią nuotaiką.“

Šiuo metu būdamas itin madingas, rausvas auksas stiklo ir metalo korpuso „Samsung Galaxy S7 Edge” ir „ S7“ telefonus daro dar stilingesniais aksesuarais. Be to, įvairūs eksperimentai rodo, kad rožiniai atspalviai ramina ir teigiamai veikia mūsų nuotaiką.

Naujausi „Samsung“ flagmanai pasižymi ir kitoms savybėmis, kurios ypač svarbios vasaros sezono metu. Atostogaujantiems aktualus tampa atsparumas dulkėms bei vandeniui – panardinti vandenyje iki pusantro metro gylio telefonai gali išbūti net pusę valandos, o ištraukti, veikti taip, kaip veikė ligi tol. Juose taip pat integruota „Dual Pixel“ technologija, kuri leidžia padaryti ryškias ir kokybiškas nuotraukas, net ir esant labai prastam apšvietimui.

Šių įrenginių kaina, priklausomai nuo modelio, yra 719 ir 819 eurų. Iki liepos 3 d., perkant bet kurį „S7” serijos telefoną, dovanų bus galima gauti ir 64GB microSD atminties kortelę – joje laisvai sutilps per 17 tūkst. vasaros nuotraukų.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą