Transportas

TWINGO GT: sukurtas vairavimo malonumui

110 AG variklis, mechaninė pavarų dėžė ir galiniai varantys ratai – TWINGO GT yra išskirtinis „Renault“ modelis mažų miesto automobilių klasėje.
Sportišką TWINGO GT išvaizdą įkvėpė koncepcinis „Twin’Run“ automobilis.
TWINGO GT bus pristatytas Gudvude, Anglijoje, birželio 23–26 dienomis vyksiančiame renginyje „Festival of Speed“.
 
Daugiau galios dar didesniam vairavimo malonumui
Naujasis TWINGO GT turi ir išskirtinį „Renault“ miesto automobilio su galiniais varančiaisiais ratais vikrumą, ir „Renault Sport“ padalinio įdėtos patirties, taip suteikiant dar daugiau malonumo vairuoti. Patobulinus oro padavimo sistemą ir pakeitus variklio valdymą, nuo šiol 898 cm³ darbinio tūrio turbobenzininis TCe variklis pasiekia net 110 AG ir 170 Nm sukimo momentą, o parinktas kitoks pavarų perdavimo skaičius dar labiau padidina itin žvalią naujo automobilio dinamiką.

Siekiant, kad naudotis didesne galia būtų saugu, buvo pakeisti važiuoklės ir stabilizacijos sistemos, taip pat kintamo perdavimo vairo mechanizmo nustatymai. Atlikus šiuos pakeitimus automobilis posūkiuose valdomas itin aštriai ir tiksliai, bei pasižymi ypatingu sukibimu su keliu – visos šios savybės TWINGO GT vairuotojams leidžia mėgautis ypatingu ir nedaug kainuojančiu malonumu prie vairo.
 
Koncepcinio „Twin’Run“ automobilio įkvėpta išvaizda
Lengvai atpažįstamas pagal 17 colių skersmens ratlankius, šonines oro paėmimo angas, du išmetimo sistemos antgalius ir naują „Pimento Orange“ spalvą, jau iš pirmo žvilgsnio TWINGO GT atskleidžia savo sportines galimybes ir lenktynininko genus. Trečiosios kartos „Twingo“ formos, įkvėptos koncepcinio „Twin’Run“ automobilio, puikiai dera su ypatinga TWINGO GT ratlankių išvaizda, turboreaktyvinio NACA lėktuvo inspiruotomis juostomis, perteikiančiomis aerodinaminę žymaus amerikietiško orlaivio formą ir žema prošvaisa – visa tai sukuria nepakartojamą išvaizdą!
TWINGO GT galima pasirinkti keturių spalvų, tarp kurių yra nauja oranžinė „Pimento Orange“, pilka „Lunaire Grey“, juoda „Profond Black“ ir balta „Glacier White“. Salono apdailoje panaudoti oranžiniai elementai, „Renault Sport“ logotipu pažymėti durų slenksčiai, pedalų paviršiai padengti aliuminiu, o pavarų svirties rankena pagaminta iš cinko ir aliuminio metalo lydinio.

Parašykite komentarą