Buitis, Namai

Trys mitai apie perkraustymo paslaugas

Mitas: Po persikraustymo vien šukės

Tiesa: Ar daiktai, šiuo atveju dūžtantys daiktai, indai, virs šukėmis priklauso nuo daugybės faktorių. Vienas jų – kaip tinkamai juos paruošite transportavimui. Suvyniojus, sudėjus į dėžes taip, jog jie neturėtų galimybės „slidinėti“ dėžėje, jei dėžė nėra perkrauta ir viršus nėra išsipūtęs, jei dėžės dugnas yra tvirtai suklijuotas, tuomet šansų, jog transportavimo metu dėžėje esantys tvarkingai supakuoti indai suduš, yra tikrai mažai.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje teikiamos specialias automobiliais, kurie paruošti perkraustymams, juose dėžės, baldai yra tvirtinami diržais prie sienų ir grindų, o specialūs pledai naudojami apdengimui, kad daiktai vienas į kitą nesidaužytų, o baldai nesibraižytų. Taigi užtikrinama, jog visi perkraustomi daiktai bus pervežami saugiai.

Mitas: Perkraustymo paslaugos tai tik krovininis automobilis

Tiesa: Klaidingai manoma, jog perkraustymo paslaugos tai yra tik krovininis automobilis daiktams pervežti. Iš tikro terminas kraustymo paslaugos apima platų spektrą paslaugų.

  • Daiktų ir baldų pakavimas
  • Pakavimo priemonių pardavimas bei nuoma
  • Sunkių krovinių pervežimas
  • Krovėjų paslaugos
  • Transporto paslaugos

Taigi, pageidaujant visus rūpesčius galima patikėti profesionaliems perkraustytojams.

Mitas: Pigiau kraustytis savarankiškai

Perkraustymo paslaugos Vilniuje nėra brangios. Vidutiniškai krovininis automobilis su vairuotoju 35 Lt./val, o krovėjas 20 Lt./val. Paprastai užtenka vienos dviejų valandų persikraustyti, tad suma susidaro 55-110Lt už perkraustymą. Tai nėra daug, o pats atliekamas pats sudėtingiausias darbas – daiktai išnešami iš vieno būsto, pervežami bei sunešami į naują gyvenamąją vietą.

Jei atrodo 100Lt yra daug, paskaičiuokite, kiek kainuoja persikraustyti patiems. Nepamirškite, jog į lengvąjį automobilį visko nesukrausite vienu kartu, teks daiktus vežti kelis kartus, tad automatiškai padidėja kuro sąnaudos. Jei kraustotės su baldais, ar dideliais bei sunkiais kroviniais arba reikalingas pianino pervezimas, bet kokius atveju neišsiversite be didesnio automobilio. Galima išsinuomoti, tačiau neturint patirties vairuojant didelių gabaritų transporto priemonę, galite sukelti avarinę situaciją, patekti į autoįvykį arba sugadinti nuomotą automobilį. O kur nugaros skausmai tampant sunkias dėžes žemyn-aukštyn laiptais? Visas vargas, rūpestis ir rizika kainuoja žymiai daugiau nei perkraustymo paslaugos Vilniuje.

Parašykite komentarą