Sveikata

Trijų dienų programa geresnės sveikatos link – paroda „Sveikatos dienos“

Tradicinė sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda „Sveikatos dienos 2017“ jau 9-tą kartą ragina skirti daugiau dėmesio savo sveikatai. O antrus metus kartu su paroda organizuojama sporto klubų ir mokyklų, sporto prekių ir paslaugų „Sporto mugė“ daugeliui tampa nauja pradžia keisti gyvenimo būdą ir pradėti gyventi sveikiau.
Paskutinis žiemos savaitgalis – gera proga priimti sprendimą labiau rūpintis savimi ir pavasarį sutikti su naujais tikslais. Vasario 24-26 dienomis du didžiuliai renginiai Kaune pritrauks nemažai sveikos gyvensenos puoselėtojų, sporto entuziastų ir apie pokyčius tik galvojančių žmonių, ieškančių jiems geriausių sprendimų ir priežasčių pradėti gyventi sveikiau.
Paroda „Sveikatos dienos“ (Kauno futbolo maniežas, Aukštaičių g. 51, Kaunas) ir šalia vykstanti „Sporto mugė“ (Lietuvos sporto universiteto maniežas, Aušros g. 42, Kaunas) kviečia susipažinti su sveikatingumo, sveikatos ir sporto naujienomis.
Šiemet parodoje „Sveikatos dienos“ lankytojai turės galimybę susipažinti su sveikatai ir sveikai gyvensenai skirtų gaminių ir paslaugų tiekėjų pasiūlymais, išklausyti aktualius seminarus apie gyvenimo būdo, mitybos įtaką sveikatai, fizinės ir emocinės sveikatos atstatymą. Parodos metu taip pat bus galima atlikti nemokamus sveikatos tyrimus, išmokti teikti pirmąją pagalbą, sužinoti apie organų donorystę ar tapti kraujo donoru čia pat, parodoje. „Sporto mugėje“ lankytojų lauks atviros treniruotės, įkvepiantys sportininkų pasirodymai ir dalyvių dovanos.
Renginių programos aktualios įvairiaus amžiaus žmonėms – ir jaunimui, ir šeimoms su mažamečiais vaikais bei senjorams.
Rinkos naujienos
Parodoje „Sveikatos dienos“ lankytojai tradiciškai turės galimybę susipažinti su karščiausiomis rinkos naujienomis, jas išbandyti ir įsigyti.
Vienas iš įdomesnių parodos eksponatų – namų salygomis naudojamas daugiafunkcinis prietaisas „Head Care Apparatus“, jis gali reguliuoti galvos elektrinių potencialų skirtumą atstatydamas jį į normalų lygį. Tokiu būdu šis prietaisas gali sureguliuoti kraujospūdį. Šio aparato lazerio spinduliuotės pagalba galima pagerinti kraujo mikrocirkuliaciją širdies ir kraujagyslių sistemoje bei sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Vibracinis masažas, atliekamas daugiafunkciu prietaisu „Head Care Apparatus“, gali koreguoti galvos elektrinį potencialą, sumažinti nuovargį, gerinti atmintį ir suteikti komforto pojūtį.
Ieškantys inovatyvių maisto produktų parodoje ras Agel produktus, kuriuos kuriant dirbo žymių Amerikos mokslininkų komanda. Pirmą kartą istorijoje iš gamtos paimtas gelis, į kurį patalpintos veikliosios medžiagos nunešamos į ląstelę. Gelio formoje maistinės medžiagos įsisavina per keletą minučių, iki 98-99%, patenka tiesiai į kraują ir toliau nešamos organų, kuriems tos medžiagos reikalingos, ląsteles.
Parodoje taip pat bus galima išvysti Lietuvos mokslininkų kurtų produktų – tai „Urban Food“ funkciniai maisto produktai: uogų, daržovių ir sėklų milteliai.
Užsukę į „Sporto mugę“ lankytojai galės susipažinti su sporto klubų ir mokyklų, sporto prekių ir paslaugų naujienomis bei pasinaudoti jų teikiamais pasiūlymais. Pavyzdžiui, bus galima įsigyti trijų mėnesių sporto klubo „Fitnie Academy by Galinta“ narystę už specialią kainą, taip pat gauti vienkartinius kvietimus nemokamai apsilankyti sporto klube.
„Sporto mugėje“ taip pat bus galima susipažinti su treniruotėmis ant „bellicon“ batutų, mankštos galimybėmis ant pripučiamų irklenčių, pasikonsultuoti su licencijuota trenere, kuri patars, kaip tinkamai subalansuoti mitybą, kokios maistinės medžiagos yra svarbiausios skirtingais gyvenimo etapais ir pan.
Sveikatos tyrimai
Ieškantys sveikatos problemų sprendimų, parodoje galės atlikti aibę nemokamų tyrimų.
Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacija parodoje matuos arterinio kraujo spaudimo (AKS) bei širdies ritmo matavimus širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai. Taip pat atliks kūno masės (KMI) sudėties tyrimus, nustatys riebalų ir raumenų santykį, rekomenduojamą dienos kalorijų poreikį nutukimo kontrolės prevencijai. O pirmiesiems parodos lankytojams įteiks kuponus nemokamiems kraujo tyrimams ir gydytojo konsultacijai.
Lietuvos medicinos studentų asociacija taip pat nemokai atliks AKS ir KMI tyrimus bei išmatuos bendro cholesterolio ir gliukozės (cukraus) kiekį kraujyje, bus galima išsimatuoti anglies monoksido kiekio iškvepiamajame ore kiekį, kuris parodo karboksihemoglobino kiekį kraujyje ir nuo rūkymo žalą plaučiams.
Turinti 13-os metų patirtį ortopedijoje bendrovė „Pes Planus“ parodos lankytojams atliks pėdų tyrimą ir konsultuos dėl vidpadžių pasirinkimo bei pritaikymo.
Bendrovė „Insidė“ siūlys atlikti galvos skalpo ir plaukų tyrimą, atliks plaukų slinkimo ir plaukų retėjimo diagnostiką, padės parinkti efektyvias priemonės plaukų slinkimo ir retėjimo problemoms spręsti.
Norintys pasitikrinti klausą galės tai padaryti bendrovės „Biomedika“ stende, kur taip pat vyks konsultacijos dėl klausos aparatų ir girdėti padedančių priemonių parinkimo.
Ištroškusiems žinių ir veiksmo
Šiemet parodos „Sveikatos dienos“ seminarų programa kaip niekada gausi įvairiomis aktualiomis temomis – visas tris dienas jos bus pristatomos net trijose seminarų salėse.
„Maisto pramonė ir technologijos. Kas slepiasi už spalvotų etikečių“, „Fizinis aktyvumas – tai vaistai“, „Gyvensenos medicina – naujas požiūris į sveikatą“, „Esame priklausomi nuo maisto“, „Visos ligos nuo nervų. Kaip nusiraminti“ – tai tik dalis temų, su kuriomis lankytojai galės susipažinti 1-ojoje seminarų salėje. Šias temas pristatys Ann Wigmore fondas, LSMU ir LSU mokslininkai, sąmoningumo mokykla „Gyvenimo rytas“ ir kt.
Kitose seminarų salėje lankytojai galės susipažinti su tokiomis temomis kaip „Sveikatai kenksmingos cheminės medžiagos namų aplinkoje. Į ką atkreipti dėmesį vartotojui“, „Kaip sveikai maitintis darbe?“, „Ajurveda ir astrologija“, „Žmogaus energinio lauko diagnostika ir korekcija“, „Pėdų problemos, jų profilaktika ir gydymas“, „Maisto netoleravimas. Tiesa ir mitai. Laboratorinė maisto netoleravimo diagnostika“, „Meditatyvios praktikos – gyvenimo pilnatvei ir darnai. Muzikos ir spalvų terapija“, „Gilusis cheminis pilingas: galimybės ir rezultatai“, „Imunitetas– virškinimo grandinės pasekmė. Sezoninė mityba. Kaip palaikyti virškinimo ugnį sezonų metu. Skirtingi žmonių tipai ir šildantis-šaldantis maistas jiems“ ir daugelis kitų.
Parodos metu taip pat vyks Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) konferencija „Onkologiniai susirgimai, ligos prevencija ir gydymo būdas“.
Tuo tarpu „Sporto mugėje“ visas tris dienas vyks atviros programos, kuriose lankytojai bus informuojami apie skirtingų fizinio aktyvumo technikų naudą bei galės patys viską išbandyti. Lietuvos jogos asociacija pristatys pilates pratimus nugaros sveikatai, Lietuvos sporto universitetas – pratimus su kamuoliu vyresniems, taip pat regbio, beisbolo treniruotes, parodomąją bokso programą, asociacija „Sahadžia joga“ – meditaciją šių laikų skubančiam žmogui, studija „Wudang Tao“ pristatys tajų masažo įvadinius užsiėmimus bei kvies atlikti tajų jogą. Kauno centro sporto mokykla kvies stebėti parodomąją meninės gimnastikos programą. Sporto klubo treneriai „Fitnie Academy by Galinta“ ves aukšto intensyvumo intervalines treniruotes, vaikų fizinio ugdymo studija „Super Vaikai“ organizuos šeimų turnyrą bei 3-6 metų amžiaus vaikams skirtą vikruolių turnyrą, taip pat vyks įvairių sporto šakų parodomosios programos.
Visas tris dienas galima stebėti Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatą.
www.expo.lt

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą