Sveikata

Dailios kojos: ką verta žinoti apie jų priežiūrą?

Rūpintis savo kojomis yra lygiai taip pat svarbu, kaip ir esminiais kūno organais. Daugelis nori turėti gražiai atrodančias kojas, tačiau jos turi būti ir sveikos. Dailinti jų linijas galima įvairiais būdais – nuo fizinių veiklų iki chirurginių intervencijų. Pateikiame keletą patarimų, norintiems stiprinti ir gražinti savo kojas.

Fizinis aktyvumas

Daugelis žino, kad fizinis aktyvumas yra veiksmingiausia veikla, skirta stiprinti kūną. Pats paprasčiausias būdas tinkamai mankštinti kojas – per dieną nueiti apie 10000 žingsnių arba pasivaikščioti bent 30 min. Jei mėgstate sportuoti, kelis kartus per savaitę daugiau dėmesio skirkite kojų pratimams.

Ilgai stovėti ir vaikščioti nerekomenduojama dėl kitų kūno dalių persitempimo – stuburo, pėdų ir net rankų. Jeigu tenka daug sėdėti, pasistenkite po 1 val. su puse bent 5 min. atsistoti ar pavaikščioti. Taip pat nepamirškite sėdėdami kilnoti ir judinti kojas, kad kraujas tinkamai judėtų link širdies.

Tinkama mityba ir kosmetinė priežiūra

Norint turėti dailias ir stiprias kojas, neužtenka tik judėti. Tinkama mityba padeda visapusiškai palaikyti kūno sveikatą, todėl norimas kojų įvaizdžio rezultatas pasiekiamas greičiau. Valgant subalansuotą maistą greičiau numetamas svoris ir auginami raumenys. Dėl jums tinkamiausio mitybos plano pasitarkite su šeimos gydytoju.

Nepamirškite ir kosmetiškai prižiūrėti kojų. Drėkinkite odą po skutimosi, maudynių ar esant sausam orui. Atidžiai domėkitės produktų, kuriuos naudojate kojų priežiūrai, sudėtimi ir įsitikinkite, kad jie jūsų nealergizuoja. Stenkitės daug nebūti saulėje ar soliariume ir visada naudokite nuo ultravioletinių spindulių apsaugančias priemones.

Chirurginės procedūros

Esant viršsvoriui ar defektams ant kojų, galima atlikti chirurgines procedūras. Lazeriu įmanoma šalinti ryškias kraujagysles bei kapiliarus, randus ir apgamus. Numetus daug svorio, odos perteklių taip galima šalinti plastinės operacijos metu.

Riebalų nusiurbimas, dar žinomas kaip liposakcija, yra kitas veiksmingas būdas norintiems gražinti kūno kontūrus. Ši procedūra atliekama įvairiose kūno vietose. Liposakcija ant kojų atliekama šlaunų ir klubų zonose. Ji naudinga ne tik siekiantiems dailių kūno linijų, bet ir norintiems gerinti fizinę bei psichologinę sveikatą.

Norint turėti dailias kojas, reikia rūpintis viso kūno sveikata. Jums gali padėti fizinis aktyvumas, subalansuota mityba, kosmetinė kojų priežiūra ar chirurginės intervencijos. Norintiems artimiau susipažinti su riebalų nusiurbimu, siūlome apsilankyti puslapyje https://www.svplastic.com/paslaugos/plastine-ir-estetine-chirurgija/kuno-konturo-operacijos/riebalu-siurbimas. Patikimi klinikos profesionalai padės pasiekti norimų rezultatų.

Parašykite komentarą