Verslas

„TransferGo“ ir „Visa“ suteikia galimybę pasaulines perlaidas atliktų realiuoju laiku

Nuo šiandien viena sparčiausiai augančių pinigų pervedimų platformų „TransferGo“ pradeda bendradarbiauti su „Visa“, pirmaujančia pasaulyje skaitmeninių mokėjimų srityje, ir nuo šiol tarptautiniai pinigų pervedimai į vartotojų banko korteles bus atliekami realiuoju laiku. Šiuo metu paslauga teikiama 32 rinkose, įskaitant Lietuvą, Vokietiją, Rumuniją, Lenkiją, Ukrainą ir Turkiją. Planuojama ją išplėsti į 178 šalis, tokias kaip Jungtinė Karalystė, Italija ir Nigerija.

„TransferGo“ ir „Visa“ suteikia galimybę siųsti ir gauti lėšas per realiuoju laiku vykdomų mokėjimų platformą „Visa Direct“. Tai reiškia, kad vartotojai, siunčiantys savo lėšas per „TransferGo“, naudosis „Visa“ tinklo sparta ir saugumu siųsdami ar gaudami pinigus užsienyje. Dėl šios partnerystės klientai gali siųsti perlaidas tiesiai į kortelę ir jiems nereikia jungtis prie internetinės bankininkystės ar ieškoti tarptautinės banko sąskaitos numerio (IBAN). Ši paslauga – tai dar vienas greitas ir patogus būdas pervesti pinigus.

„Nuolat siūlome inovacijas, nes mūsų klientai ir jų poreikiai yra mums patys svarbiausi. Mums svarbu užtikrinti, kad kuo daugiau žmonių skirtingose šalyse galėtų pasinaudoti lanksčių tarptautinių perlaidų privalumais naudodamiesi lengvesnėmis, greitesnėmis ir saugesnėmis paslaugomis, tokiomis kaip „Visa Direct“. Plečiant šią paslaugą, vartotojams ji bus prieinama ir Afrikoje, Pietryčių Azijoje bei NVS“, – sako „TransferGo“ generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų Daumantas Dvilinskas.

„TransferGo“ vartotojai gali tiesiogiai naudotis „Visa Direct“ paslauga. Šiuo metu 32 šalyse mokėjimai realiuoju laiku prieinami tūkstančiams vartotojų. Išplėtus paslaugą 178 rinkose, jos sparta ir saugumas bus prieinami pasauliniu mastu.

„Dabar labiau nei bet kada žmonėms yra būtinas greitas, paprastas ir saugus būdas pervesti savo pinigus, kad palaikytų draugus ir šeimos narius užsienyje. Tikimės ir toliau bendradarbiauti su „TransferGo“, kad vis daugiau vartotojų visame pasaulyje galėtų atlikti perlaidas realiuoju laiku“, – teigia Timas Summersas, „Visa Direct“ ir „Visa“ viceprezidentas.
„TransferGo“ plečia veiklą ir turi daugiau nei 2 milijonus vartotojų bei pritraukė 10 mln. dolerių investicijas, leisiančias pasaulinę plėtrą bei prieinamas paslaugas tarptautinių mokėjimų platformoje. Neseniai prie „TransferGo“ komandos prisijungė technologijų direktorius Edgardo Savoy bei pinigų plovimo ir sukčiavimo prevencijos direktorius Francesco Fulcoli, kurie bus atsakingi už technologinių inovacijų kūrimą ir diegimą.

Apie „TransferGo“

2012 m. įkurta „TransferGo“ yra greičiausia ir patikimiausia perlaidų platforma Europoje bei vienintelė europinė platforma, galinti garantuoti, kad pinigai pasieks gavėją per 30 minučių. Pirmenybė klientui ir skaidrumas padėjo sukurti prekės ženklą, kuriuo vartotojai pasitiki. Bendrovės vizija yra padaryti tarptautines finansines paslaugas paprastas ir prieinamas bei be dirbtinių sienų.

Steigėjas ir generalinis direktorius Daumantas Dvilinskas buvo įtrauktas į 2017 m. „Forbes“ trisdešimtuką iki 30 metų. „TechCrunch Europa Awards 2018“ bendrovė nominuota kaip greičiausiai kylantis metų startuolis bei įtraukta į penkių karščiausių 2019 m. Jungtinės Karalystės startuolių sąrašą.

Parašykite komentarą