IT naujienos

Toliau augant „Galaxy S10“ pardavimams, „Samsung“ pristatė naują šio modelio spalvą

Vilnius, Lietuva, birželio 27 d. „Samsung“ praneša, kad naujausio kompanijos flagmano „Galaxy S10“ pardavimai Baltijos šalyse auga ir toliau. Lyginant su praėjusiais metais pristatytu „Galaxy S9“, Lietuvoje pardavimai per tą patį laikotarpį, daugiau nei 4 mėnesius, išaugo 35 procentais. Paskatinta gerų rezultatų, bendrovė naujausios flagmanų serijos būrį papildė nauja spalva – raudona. Naujos spalvos „Galaxy S10+“, „S10“ ir „S10e“ modelius pirkėjai gali įsigyti jau ir Lietuvoje.

„Matydami pardavimų rezultatus, galime drąsiai teigti, kad ši serija yra viena populiariausių tarp „Samsung“ vartotojų. Tad norėdami suteikti savo klientams didesnę įvairovę rinktis, praplėtėme spalvų pasirinkimą ir „Galaxy S10“ seriją papildėme ryškia raudona spalva. Telefonas šiandien ne tik įrankis komunikacijai, bet ir stiliaus detalė, tad siekiame eiti kartu su šiuolaikinėmis stiliaus tendencijomis“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltic“ vadovas Lietuvoje.

Iki šiol Lietuvoje perkant „Galaxy S10“ serijos telefonus buvo galima pasirinkti iš juodos, žalios ir baltos spalvos išmaniųjų. Naujausio flagmano pardavimai parodė, kad lietuviai vis dar išlieka ištikimi klasikai ir daugiausiai dėmesio susilaukė juodos spalvos telefonai. Per daugiau nei keturis mėnesius juos įsigijo net 48 procentai pirkėjų.

Pristatydama raudonos spalvos „Galaxy S10+“, „S10“ ir „S10e“ modelius kompanija tiki, kad ryškios spalvos išmanieji sulauks didelio vartotojų susidomėjimo ir įneš į „Galaxy S“ seriją daugiau įvairovės. Pirkėjai Lietuvoje galės įsigyti 128GB atminties raudonos spalvos naujausių flagmanų modelius.

Vasario gale pristatyta flagmanų serija su pirmuoju dinaminiu „AMOLED“ ekranu, ultragarsiniu pirštų atspaudų skaitytuvu, naujos kartos kamera ir kitais pažangiais patobulinimais patraukė vartotojų dėmesį bei lėmė sėkmingus pardavimų rezultatus.

Daugiau informacijos apie „Galaxy S10“: http://news.samsung.com.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Parašykite komentarą