Verslas

„Tesonet“ investuoja į didžiausią pasaulyje debesų kompiuterijos festivalį „CloudFest“

„Tesonet“ investuoja į didžiausią pasaulyje debesų kompiuterijos (angl. cloud computing) festivalį „CloudFest“. Nuo 2004-ųjų vykstantis festivalis šiandien yra vienas didžiausių debesų kompiuterijos renginių Europoje, kasmet į renginį Vokietijoje pritraukiantis virš 7500 dalyvių iš daugiau nei 100 šalių. Kalbėti apie debesų industriją, jos saugumą ir paslaugų kokybę „CloudFest“ sukviečia virš 250 ekspertų, tarp kurių savo žiniomis dalinasi ir tokių įmonių kaip „Intel“, „VeriSign“, „Dell“, „Google Cloud“ ir „Toshiba“ atstovai.

„Tesonet“ šia investicija prisideda prie technologijų ekosistemos stiprinimo ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Pasak „Tesonet“ bendraįkūrėjo Tomo Okmano, technologijų sritis nepaiso sienų, o tarptautiniai renginiai padeda ir Lietuvos IT sektoriui. „Prieš keletą metų dalyvaudamas „CloudFest“ renginyje susipažinau su „Hostinger“ vadovu Arnu Stuopeliu. Ėmėme bendrauti, dalintis idėjomis ir supratome, jog turime labai panašų požiūrį į verslą. Ši pažintis lėmė, jog kiek vėliau „Tesonet“ investavo į „Hostinger“ ir būtent festivalyje užsimezgęs ryšys tęsiasi iki šiol. Manau, kad „CloudFest“ dalyviai gali pasidalinti ne viena panašia istorija – tai unikalus renginys sutraukiantis panašiai mąstančius žmones, todėl norime prisidėti prie jo gyvavimo ir plėtros“, – teigia T. Okmanas.

Sparčiai augantis „CloudFest“ festivalis trunka savaitę, o didžioji dalis dalyvių – C-lygio vadovai IT, debesų paslaugų teikimo, telekomunikacijų, interneto paslaugų bei rinkodaros srityse. Kaip teigia patys festivalio organizatoriai – šis festivalis geriausia vieta pabendrauti su sprendimų priėmėjais debesų industrijoje.

“Džiaugiamės, jog „CloudFest“ konferencija atneša ne tik žinių, bet ir vertingų ryšių, kurie virsta verslo sandoriais. „Tesonet“ ir „Hostinger“ istorija tik įrodo kokią didelę vertę „CloudFest“ gali turėti verslo plėtrai – jis netikėtai gali suvesti žmones iš tos pačios šalies, kurie galbūt nebūtų bendravę kitomis aplinkybėmis. Būtent todėl mes ir toliau auginsime „CloudFest“ renginį siekdami suburti vizionierius ir sprendimų priėmėjus, vystysime naujas idėjas ir mėginsime pakeisti debesų kompiuterijos industriją kartu. Tikimės, kad „Tesonet“ įsitraukimas padės festivaliui pritraukti daugiau dalyvių ir ekspertų iš Baltijos šalių ir dalintis patirtimi tarptautiniu mastu“, – pasakojo „CloudFest“ generalinis direktorius Christian Jaeger.

Apie „Tesonet

Nuo 2008-ųjų kibernetinio saugumo sprendimus kurianti „Tesonet“, šiandien yra sparčiai augantis akceleratorius (angl. Venture Builder), išsiskiriantis savo inovatyvia ekosistema ir infrastruktūra naujų produktų kūrimui, testavimui bei vystymui. „Tesonet“ akceleratoriaus vienijamose įmonėse šiuo metu dirba daugiau nei 1400 darbuotojų, o jų kuriami produktai vertinami tiek verslo, tiek privačių klientų daugiau nei 80-yje šalių. „Tesonet“ taip pat aktyviai investuoja į kitas IT įmones ir IT ekosistemos vystymą. 

Apie „CloudFest

2004-aisiais startavęs kaip „WebHostingDay“, šiandien „CloudFest“ festivalis laikomas didžiausiu debesų kompiuterijos ir technologijų renginiu pasaulyje. Savaitės trukmės festivalis kiekvieną pavasarį vyskta Vokietijoje ir pritraukia daugiau nei 7500 dalyvių iš daugiau nei 100 valstybių. „CloudFest“ taip pat didelį dėmesį skiria socialinei atsakomybei – siekiama kiekvieno renginio proga pastatyti po mokyklą. Taip 2019 m. pastatyta mokykla Gvatemaloje, o 2021-ųjų rudenį planuojama baigti mokyklą Senegale.

Pranešimą paskelbė: Monika Lašienė, UAB Tesonet Assets

Parašykite komentarą