IT naujienos

„Telia“ atveria mobiliąją televiziją visiems „Telia TV“ žiūrovams

Po sėkmingo viešojo bandomosios versijos testavimo, „Telia“ pradeda teikti mobiliosios televizijos paslaugą „Telia Play“ visiems savo išmaniosios televizijos klientams. Į telefono, planšetės ir kompiuterio ekranus atkeliavusi paslauga siūlo 30 TV kanalų, išskirtinį HBO turinį bei kitas vartotojų pamėgtas išmaniosios televizijos paslaugas ir galimybes.

„Televizijos turinio kelionė į mažuosius ekranus yra natūralus vartotojų poreikių padiktuotas žingsnis. Žmonės nori jiems aktualų ir įdomų turinį matyti nepriklausomai nuo to, kokiu įrenginiu ir ryšiu jie naudojasi. Būtent tai leidžia naujoji „Telia Play“ paslauga, kurią šiandien atveriame visiems „Telia“ išmaniosios televizijos žiūrovams. Paslauga jie gali naudotis visiškai nemokamai, tai – papildoma nauda mūsų klientams“, – sako „Telia“ privačių klientų vadovas Nortautas Luopas.

Dauguma „Telia Play“ rodomų kanalų yra HD raiškos, taip pat šioje platformoje galima užsisakyti ir žiūrėti HBO siūlomą turinį, „Kino pavasario“ filmus, išsinuomoti naujausias kino juostas. Kaip ir įprastoje išmaniojoje televizijoje, praleisti laidų įrašai „Telia Play“ bus prieinami 14 dienų. Atskirą skiltį šioje platformoje turi ir mažiesiems žiūrovams skirtas turinys.

Tiek TV kanalų, tiek kito turinio pasiūla platformoje bus nuolat pildoma: dar šiais metais atsiras septyni nauji TV kanalai, tarp jų – TV3, TV6 ir kiti.

Pastaruosius du mėnesius programėlę testavo tūkstančiai esamų „Telia“ išmaniosios televizijos klientų. Tai leido įvertinti naujos paslaugos poreikį, siūlomus funkcionalumus, vartotojo sąsajos sprendimus ir techninį pasirengimą. Į klientų išsakytus atsiliepimus ir lūkesčius bus atsižvelgta tolimesniuose paslaugos vystymo etapuose.

„Dėkojame savo klientams už naudingas pastabas, kurios leis kelti šios paslaugos kokybę. Šiandien klientams atveriame pirmąją „Telia Play“ paslaugos versiją, tačiau tuo viskas nesibaigia. Ateityje plėsime kanalų ir kitų siūlomų paslaugų integraciją mobiliosios televizijos platformoje“, – teigia N. Luopas.

„Telia Play“ prieinama visiems 240 tūkstančių „Telia TV“ klientų. Tam tereikia atsisiųsti „Telia Play“ programėlę iš „Google Play“ ar „App Store“ parduotuvių. Paslauga taip pat pasiekiama internetinėje svetainėje TeliaPlay.lt.

Televiziją mobiliuosiuose ekranuose galima žiūrėti prisijungus prie bet kurio interneto tiekėjo fiksuotojo, mobiliojo ar „WiFi“ tinklo. Be to, vaizdą iš telefono galima perkelti į televizoriaus ekraną per „Chromecast“ priedėlį.

„Telia Play“ veikia visose Europos Sąjungos šalyse, taigi lietuvišką televiziją, lietuviškai įgarsintus ir subtitruotus filmus bei kitą turinį žmonės gali pasiimti su savimi ir keliaudami.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą