Laisvalaikis

„Teleloto“ žaidėjams – brangiausias automobilis

Per 23 metus geriausiai Lietuvoje žinoma loterija „Teleloto“ žaidėjams išdalino beveik 5000 automobilių: įvairių markių (tarp kurių „BMW“, „Audi“, „Mercedes Benz“ ir daug kitų), skirtingų modelių, taip pat hečbekų, sedanų ir visureigių, net modernių hibridinių bei elektromobilių.

Pavasario pradžią ir Kaziuką „Teleloto“ pažymi ypatingai – žaidėjams siūlo laimėti brangiausią automobilį žaidimo istorijoje – visureigį „Volkswagen Touareg“.

Naujausio modelio „VW Touareg“ Lietuvoje pristatytas vos prieš pusę metų – salonuose jis pardavinėjamas tik nuo rugsėjo mėnesio. „Šis visureigis yra mūsų flagmanas, prabangus, solidus, malonus vairuoti ir mėgautis automobilis, aprūpintas naujausiomis technologijomis. Visureigis – visais keturiais varomais ratais, turi automatinę 8 greičių dėžę ir galingą 3 litrų variklį. Visa tai prireikus padės įveikti bekelės iššūkius, o ilgos kelionės taps itin malonios ir patogios“, – apie naujojo modelio „VW Touareg“ pasakojo „Moller Auto“ pardavimų vadybininkas Andrius Jonušauskas.

Jis taip pat pridūrė, kad „VW Touareg“ jau prilyginamas „Premium“ segmento automobiliams, tokiems kaip „Audi Q7“, BMW X5, „Mercedes-Benz GLE“, „Porsche Cayenne“, „Lexus RX“ ar „Volvo XC90“.   

Brangiausią istorijoje automobilį kviečiantis laimėti „Teleloto“ didelį dėmesį skiria ir saugumui, tad „VW Touareg“ komplektacijoje – ne tik įspėjimo dėl galimo priekinio susidūrimo, greičio palaikymo ir pėsčiųjų atpažinimo sistemos, bet ir eismo juostos išlaikymo asistentas. Tai reiškia, kad vairuotojui nebus pavojaus išlėkti į priešingą eismo juostą.

Tokį visureigį bus galima laimėti jau šį sekmadienį, kovo 3 d., 16.50 val.

Pranešimą paskelbė: Fausta Lileikė, UAB „Lotelita”

Parašykite komentarą