IT naujienos

„Tele2“ tinkle laimėjo 4G internetas, 3G ryšys užleidžia pozicijas

Vilnius, 2016 m. birželio 10 d. Mobiliojo ryšio lyderės „Tele2“ tinkle greito 4G mobiliojo interneto duomenų suvartojimas pirmą kartą pralenkė 3G interneto srautą. Tam prireikė 1,5 m. nuo tada, kai „Tele2“ pradėjo teikti 4G paslaugas daugumai šalies vartotojų.

Naujos technologijos pergalė prieš 3G ryšį reiškia, kad dauguma mobiliojo interneto vartotojų jau turi geresnius išmaniuosius telefonus, kurie palaiko 4G ryšį, ir dažniausiai prie mobiliojo interneto jungiamasi 4G ryšio stočių aprėptyje.

„Tam, kad galima būtų naudotis kokybiškesniu ir greitesniu ryšiu, technologijomis turi pasirūpinti ir vartotojai, ir operatorius. Mes užtikriname gerą 4G tinklo padengimą, o klientai renkasi geresnius telefonus, todėl 4G duomenų dalis auga ir augs toliau. Prie greitesnio interneto greitai priprantama, todėl rūpinamės, kad jis veiktų visur, o kartu mažiname kainas“, – sakė Mindaugas Savickas, „Tele2“ marketingo direktorius.

Operatorius visai šiai vasarai duomenis atpigino bent penkis kartus – visi klientai prie turimo duomenų paketo galės už 1 eurą užsisakyti penkiskart daugiau duomenų. O išnaudojus ir juos – už 1 eurą dar tiek pat, ir taip toliau, kiek tik norisi.

Bendras duomenų suvartojimas „Tele2“ tinkle pastaruoju metu kas savaitę auga maždaug dešimtadaliu. Praėjusią savaitę per dieną buvo sunaudojama beveik 13 proc. daugiau duomenų nei prieš 7 dienas.

Šį pirmadienį „Tele2“ klientai per vieną dieną sunaudojo 80 terabaitų (TB) duomenų. Tokį kiekį duomenų gautume, jei 80 tūkst. mobiliojo interneto vartotojų per dieną išnaršytų po 1 gigabaitą (GB) duomenų.

„Tele2“ klientams vasarą pasiūlėme penkiskart daugiau interneto už vieną eurą, bet pasiūlymą tik paskelbėme. Dėl to išaugęs vartojimas statistikoje dar neatsispindi, nes žmonės nespėjo išnaudoti savo turimų duomenų paketų. Artimiausiomis savaitėmis penkiskart didesni paketai sukels didelį interneto bumą, nes nebėra reikalo taupyti duomenų“, – pasakojo M. Savickas.

Tokį mobiliojo interneto sprogimą „Tele2“ jau mato „Pildyk“ tinkle. Išankstinio mokėjimo paslaugos vartotojams mobilusis internetas visą vasarą yra nemokamas nuo 23 iki 6 valandos, o ypač aktyviai juo naudojamasi savaitgaliais. Duomenų suvartojimas, palyginti su darbo dienomis, čia pašoka dvigubai – nuo 14 TB per dieną iki 28 TB.

„Tele2“ 4G ryšys jau prieinamas daugiau kaip 97 proc. šalies gyventojų. Juo galima naudotis beveik 100 Lietuvos miestų, ir plėtra jau pasiekė mažiausius miestus, kurie turi iki 1000 gyventojų. Taip pat toliau plečiamas ir dar greitesnis 4G+ tinklas – juo dabar gali naudotis 40 proc. gyventojų.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą