IT naujienos

„Tele2“: po Joninių – remontuojamų telefonų antplūdis

Praėjus ilgajam Joninių savaitgaliui prasidėjo dėl telefonų gedimų besikreipiančių „Tele2“ klientų antplūdis – prognozuojama, kad šią savaitę remontuojamų telefonų padaugės dvigubai. Tokia statistika „Tele2“ Telefonų priežiūros centre pasitvirtina kasmet.
Per Jonines prasideda tikrasis poilsio gamtoje sezonas, telefonų gedimų ne tik padaugėja, bet ir pasikeičia jų pobūdis. Ilsintis gamtoje įrenginiai daugiausiai genda dėl smėlio, drėgmės ar karščio padarytos žalos.
„Po dažno šventinio savaitgalio pas mus padvigubėja remontuojamų telefonų. Ten, kur žmonės ilsisi ir linksminasi, mobiliųjų įrenginių laukia daugiau pavojų. Gamtoje tų grėsmių dar daugiau, ypač – išmaniesiems telefonams. Žmonės užsimiršta, kad kenkia ne tik vanduo ar drėgmė, bet dar smėlis ir karštis“, – sako Evaldas Viselga, „Tele2“ Telefonų priežiūros centro vadovas.
Keliaujant į gamtą galima iš anksto pasirūpinti mobiliųjų įrenginių apsauga – įsigyti telefono dėklą, kuris saugos nuo drėgmės ir smėlio. Dėkliukai tapo dar svarbesni, kai dauguma žmonių turi labiau pažeidžiamus išmaniuosius telefonus.
„Visi pripratome prie išmaniųjų telefonų patogumo ir galimybės visur naudotis mobiliuoju internetu, bet dar neatsirado įprotis tokius telefonus saugoti labiau. Yra du geri būdai tai padaryti – arba apdrausti telefoną, arba laikyti jį atokiau nuo drėgmės, smėlio ir saulės“, – pasakoja E. Viselga.
Pasak jo, laikas pamiršti visus patarimus, kaip džiovinti sušlapusį telefoną, pavyzdžiui, dėti jį į ryžius, ir tikėtis geros baigties. Didelė dalis išmaniųjų telefonų gaminami su integruota baterija, o tokius įrenginius verta gaivinti tiktai serviso centruose.
Tai pasakytina ir apie smėlį. Įtarus, kad į telefoną, planšetę ar elektroninę knygų skaityklę pateko smėlio, reikia kreiptis į specialistus. Užsilikęs smėlis kenkia įrenginiui ir jo padarytos žalos šalinimas gali kainuoti kur kas brangiau negu laiku atliktas valymas.

Karštą vasaros dieną mobiliuosius įrenginius reikėtų saugoti ir nuo tiesioginių saulės spindulių. Saulėje – ant automobilio panelės ar ežero kranto – palikto įrenginio ekranas nuo karščio gali atsiklijuoti.

Finansiškai apsisaugoti nuo telefono praradimo galima apdraudus turimą telefoną. Telefono sugadinimo atveju draudimas padengia jo taisymo išlaidas arba visą vertę, jei telefonas sugadintas nepataisomai.

Pasak E. Viselgos, vis didesnė dalis klientų kaip apsaugą renkasi draudimą – paslaugos pardavimai auga rekordiškai. Taip yra todėl, kad daugiau klientų dabar renkasi geresnius ir brangesnius telefonus bei juos brangina labiau.

„Tele2“ Telefonų priežiūros centras Lietuvoje yra vienas iš vos kelių telefonų gamintojų sertifikuotų centrų. Taip yra todėl, kad sertifikatų gavimas reikalauja investicijų į technologijas ir remonto įrangą bei užtikrina paslaugų kokybę. Be to, sertifikuoti centrai yra nuolat tikrinami ir vertinami mobiliųjų įrenginių gamintojų.

Sugedusį mobilųjį telefoną galima atiduoti taisyti bet kuriame „Tele2“ salone – jis bus nemokamai pristatytas į remonto centrą Vilniuje.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą