Teisėsauga, kriminalai

Teisingumo ministerija skelbia konkursą laisvoms notarų vietoms užimti

Teisingumo ministerija paskelbė viešą konkursą 5 laisvoms notarų vietoms užimti: Vilniaus miesto savivaldybėje (4 vietos) ir Vilniaus rajono savivaldybėje (1 vieta).

Pretendentai daugiau informacijos apie konkurso reikalavimus gali rasti šioje nuorodoje: https://tm.lrv.lt/lt/konkursai/kiti-konkursai-ir-atrankos.

Rugpjūčio pabaigoje Teisingumo ministerija yra pranešusi, kad planuoja didinti notarų paslaugų prieinamumą ir skelbti viešuosius konkursus notarų pareigoms eiti.  

Paskelbtas konkursas Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, konkursai notaro pareigoms užimti kituose Lietuvos miestuose ir rajonuose  bus  skelbiami artimiausiais mėnesiais. Teisingumo ministerijos dar šiais metais planuojamas padidinimas, kai per metus bus skelbiama daugiau kaip 10 viešų konkursų notarų pareigoms užimti, paskutinį kartą vyko tik 2009 m.

Siekdama didinti konkurenciją ir skatinti notariato sistemos atsinaujinimą, Teisingumo ministerija taip pat organizavo notaro kvalifikacinį egzaminą, kurį išlaikę asmenys turės galimybę dalyvauti jau paskelbtuose konkursuose notaro pareigoms užimti.

Ministerija vasaros pabaigoje taip pat jau buvo paskelbusi informaciją apie konkursą 10-ies kandidatų į notarus (asesorių) vietoms užimti: https://bit.ly/3A

Pranešimą paskelbė: Dalia Milkevičienė, LR Teisingumo ministerija

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą