Verslas

„Teisė žinoti”: kaip Lietuvai apsisaugoti nuo pasaulinės finansų krizės?

Pasaulį krečia finansų krizė, vienas po kito bankrutuoja bankai Amerikoje ir Europoje. Šio trečiadienio Lietuvos televizijos laida „Teisė žinoti” aiškinsis, per kiek laiko audros banga atsiris į Lietuvą, ir kur rasti gelbėjimo ratą.

Rugsėjo 24 dieną „Teisėje žinoti” apie finansų ir ekonomikos kataklizmus diskutuos šių sričių sinoptikai. Laidoje dalyvaus Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius, Lietuvos banko Ekonomikos departamento direktorius Raimundas Kuodis, „Danske” banko analitikė Violeta Klyvienė, „Verslo žinių” redaktoriaus pavaduotojas Darius Tarasevičius.

Karščiausios diskusijos aktualiomis temomis – tiesioginėje laidoje „Teisė žinoti” kiekvieną trečiadienį 21.10 val. per Lietuvos televiziją. Laidos vedėjai Rita Miliūtė ir Audrius Matonis.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Virginija Bunevičiūtė
LRT atstovė ryšiams su visuomene
Lietuvos radijas ir televizija

3 Comments

  • Virginija

    Kodel jus nesusimazinat savo atlyginimu iki minimumo o mazinat socialines ismokas iki zemiau skurdo ribos.Kodel visi zmones turi eksplotuoti savo automobilius is savo lesu o jus is musu lesu?

  • Alina

    Gal pensininkams reikėtu nebeleisti dirbti biudžetinėse įstaigose užuot mažinus pensijas. Privačiame versle jie labiau tarnautų Lietuvai ir keltų ekonomiką.

Parašykite komentarą