IT naujienos

Technologijų progreso gerbėjai jau rytoj įsikurs LOGIN 2014 konferencijoje

Rytoj – 10 val. ryte – visi besidomintys naujausiomis technologijomis ir progresu bursis į didžiausią Baltijos šalyse progreso konferenciją LOGIN. Pasak organizatorių – šiais metais į LOGIN atvažiuos visi – nuo septyniolikmečio išradėjo Jack‘o Andraka iki 86 metų pirmojo mobilaus telefono, belaidės komunikacijos pionieriaus Martin‘o Cooper‘io, pristatomo konferencijos partnerės „Omnitel“. Dvi dienas truksiančioje konferencijoje – per 100 pranešimų ir daugiau nei 130 pranešėjų iš viso pasaulio.

„Kiekvienais metais LOGIN stengiasi būti vis kitoks. Rytoj prasidėsianti konferencija dalyvius pasitiks smarkiai išsiplėtusi. 7 skirtingose salėse vyksiantis renginys apims pačias įvairias gyvenimo sritis – nuo pasikeitimų interneto, socialinės medijos, mobiliųjų, žiniasklaidos, politikos, mokslo srityse iki diskusijų žaidimų, startuolių ar skaitmeninio darbo temomis, – sako LOGIN direktorė Ieva Dirvonskaitė. – Konferencijos dalyvius kviečiame iš anksto susipažinti su pranešėjais, susidėlioti savo asmeninę programą LOGIN interneto svetainėje ar specialioje LOGIN mobilioje programėlėje. Geras pasirinkimas ir išankstinis planavimas tokiuose renginiuose yra esminis, norint gauti daugiausiai naudos“.

Dvi dienas truksiančioje didžiausioje Baltijos šalyse progreso konferencijoje futuristai ir išskirtinės asmenybės dalinsis įkvepiančia patirtimi, idėjomis, naujausiomis technologijomis ir įžvalgomis.

Konferenciją savo pranešimu pradės „Omnitel“ vadovas Dan‘as Strömberg‘as, kalbėsiantis apie mobiliąją ateitį bei jos suteikiamas galimybes vartotojui ir verslui. Taip pat konferencijoje bus galima sutikti septyniolikmetį Jack‘ą Andraką, kuris būdamas vos 15-os sukūrė patikimą būdą nustatyti vėžį ankstyvoje stadijoje, Mats‘ą Persson‘ą („Adform“) skaitantį pranešimą apie interneto variklį, 3D specialistą Chad‘ą Crittenden‘ą, „Paypal“ atstovą Corrado Tomassoni, „Bitcoin Foundation“ vykdomąjį direktorių Jon‘ą Matonį, „Dell“ vykdomąją direktorę ir vadovę Vidurio ir Rytų Europai Anją Monrad ir kt. – iš viso 63 pranešėjus iš užsienio ir tiek pat iš Lietuvos.

Svarbiausia progreso konferencijos ašimi taps pagrindinis šių metų pranešėjas, prieš 41-ienerius metus revoliucioningai pakeitęs komunikacijos prasmę – mobiliojo telefono išradėjas Martin’as Cooper’is. Mobiliojo telefono idėjos gimimu bei ateities vizijomis M. Cooper‘is dalinsis antrąją konferencijos dieną.

Be gausybės pranešėjų LOGIN dalyvius vilios ir kitos erdvės – „LOGIN Startup Fair“, „LOGIN Game Fest“, „LOGIN Digital Job Market“ platformos bei specialios pranešėjų diskusijos. Dvi dienas truksiančią konferenciją užbaigs menų fabrike LOFTAS vyksiantys jau tradicija tapę „Lietuvos Interneto apdovanojimai 2014“.

Asmeninę LOGIN programą galima sudaryti čia.

Progreso konferencija prasideda jau rytoj, parodų ir konferencijų centre „Litexpo“.

Parašykite komentarą