IT naujienos,  Verslas

„WordPress“ privalumai jūsų verslui

Jei šią akimirką ieškote WEB paslaugų teikėjų, kurie galėtų sukurti jūsų įmonei skirtą tinklalapį arba el. parduotuvę, turėtumėte atrasti ne tik didelę patirtį turinčius profesionalus, tačiau taip pat pasirinkti ir optimaliausią turinio valdymo sistemą (TVS). Tai turės labai reikšmingos įtakos jūsų tinklalapio valdymui. O kadangi „WordPress“ yra viena iš pačių populiariausių atviro kodo TVS pasaulyje, https://meevly.com/lt/ pateikia keletą priežasčių, kodėl verta naudotis šia turinio valdymo sistema.

Glausta „WordPress“ istorija

2001 m. prancūzų programuotojas Michel Valdrighi sukūrė „B2-Cafelog“ – tinklaraščiams skirtą platformą, naudojusią PHP (Hypertext Preprocessor) ir MySQL (atviro kodo duomenų bazių valdymo sistemą). Praėjus dvejiems metams, Mike Little ir Matt Mullenweg į savo rankas perėmė platformos kūrimą ir galiausiai bendromis jėgomis sukūrė „WordPress“ platformą.

„WordPress“ 0.7 versija pasirodė 2003 m. gegužės mėn. Bėgant laikui buvo išleidžiamos atnaujintos šios TVS versijos, kuriose buvo siūlomi nauji dizaino šablonai, nuolatinis podėliavimas (angl. „caching“), geresni valdikliai, didesnis funkcionalumas ir patogesnis valdymas. Iki šiol su kiekvienais naujais metais „WordPress“ TVS vartotojams pristato vis daugiau naujų atnaujinimų, kurie prisideda prie efektyvesnio ir spartesnio tinklalapių veikimo bei patogesnio jų valdymo.

Kas naudoja „WordPress“?

Šiandien „WordPress“ (WP) yra naudojama daugiau nei 34% visų tinklalapių, o tai reiškia, kad ši turinio valdymo sistema užima apytiksliai 60% visos rinkos dalies. O tam, kad būtų lengviau suprasti tikruosius WP naudojimo mastus, pateikiame šiek tiek statistikos (2019 m.):

  • 400 mln. žmonių kiekvieną mėnesį peržiūrėti 24 milijardus puslapių, veikiančių su WP.
  • Tarp „WordPress“ vartotojų yra ir „CNN“, „UPS“, „TED“ ir „CBS Radio“.
  • „WordPress“ tinklaraščiai yra rašomi daugiau nei 120 skirtingų užsienio kalbų.
  • 70 mln. naujų įrašų ir 47 mln. komentarų yra paskelbiami kiekvieną mėnesį.

Remiantis „Google Trends“, bėgant laikui susidomėjimas „WordPress“ tapo gerokai didesnis nei tokiomis platformomis kaip „Blogger“, „SharePoint“ ar „Drupal“. Dabar WP yra naudojama ne tik tinklaraščiams, tačiau taip pat ir kuriant pilnai funkcionuojantį intranetą (vidinį tinklą), reprezentacinius tinklalapius, informacinius projektus, naujienų portalus ir elektronines parduotuves. O didžiulė papildomų įrankių ir įskiepių įvairovė paverčia „WordPress“ viena iš pačių geriausių šiuolaikinių turinio valdymo sistemų. Taigi, pažvelkime, kuo WP galėtų pagelbėti jūsų verslui.

„WordPress“ privalumai jūsų verslui

1. Paprasta naudotis. Šis privalumas padėjo WP pranokti tokias atviro kodo turinio valdymo sistemas kaip „Drupal“ ar „Joomla“ ir tapti mėgstamiausiu programuotojų pasirinkimu visame pasaulyje. Galima pasirinkti tiek iš plataus WP šablonų asortimento, tiek ir kreiptis į „WordPress“ tinklalapių kūrėjus, kurie sukurtų jums unikalų tinklalapį ar el. parduotuvę, veikiančią su „WooCommerce“ įskiepiu.

2. Stabilu ir novatoriška. Labai panašiai kaip ir jūsų kasdien naudojamas išmanusis telefonas, „WordPress“ yra atnaujinama pačiu laiku ir naudoja naujausias bei moderniausias technologijas, atsižvelgiant į vartotojų poreikius bei rinkoje vyraujančias tendencijas. Reguliarūs TVS atnaujinimai užtikrina, kad ši platforma būtų saugi, patogi ir siūlanti naujausią funkcionalumą.

3. Patrauklus dizainas. „WordPress“ TVS gali pasiūlyti tūkstančius dizaino šablonų – ir dauguma iš jų yra visiškai nemokami, suteikiant galimybę juos koreguoti atsižvelgiant į savo individualius poreikius. Tuo tarpu norint dar didesnio unikalumo, išskirtinumo ir funkcionalumo, galima kreiptis į „WordPress“ programuotojus, kurie profesionaliai pasirūpintų jūsų projektu.

4. Didelis lankstumas. Galima pasirinkti iš daugiau nei 22 000 įskiepių ir tūkstančių skirtingų dizaino temų, paverčiant tinklalapį labai funkcionaliu ir praktišku, atitinkančiu pačias naujausias tendencijas. O jei turite išskirtinių poreikių ir neatrandate jums reikalingo įskiepio, jums gali pagelbėti ir WordPress įskiepių kūrimas, kurį siūlo šios srities specialistai.

5. „Draugiška“ SEO. „WordPress“ neabejotinai yra viena iš pačių „draugiškiausių“ TVS internetinių paieškos sistemų atžvilgiu, todėl internetinių projektų, veikiančių su šia turinio valdymo sistema, optimizavimas (SEO) tampa gerokai paprastesnis ir efektyvesnis.

6. Patogi struktūra. Standartinė/bazinė „WordPress“ struktūra yra patogi ir efektyvi. „Švari“ struktūra užtikrina spartesnį tinklalapio užsikrovimo greitį, o tai pagerina vartotojų patirtį ir tiesiogiai prisideda prie palankesnio paieškos sistemų algoritmų vertinimo.

7. Lengvas turinio valdymas. Su WP TVS turinio valdymas dar niekuomet nebuvo toks paprastas ir greitas. Jei norite koreguoti tam tikrą tekstinę ar vizualinę medžiagą, galite tai daryti pačioje turinio valdymo sistemoje – ir vos kelių mygtukų paspaudimu.

8. Didelė ir aktyvi bendruomenė. Kadangi „WordPress“ yra atviro kodo turinio valdymo sistema ir ji yra viena populiariausių pasaulyje, ji taip pat turi ir labai didžiulę bei aktyvią bendruomenę, kuri nuolatos prisideda prie šios TVS atnaujinimo ir greitesnio problemų, su kuriomis susiduria vartotojai, sprendimo.

9. Didelis pritaikomumas. Nemenka dalis turinio valdymo sistemų yra pritaikytos tik tam tikro pobūdžio projektams. Tačiau „WordPress“ eilinį kartą pranoksta daugelį iš jų, suteikdama galimybę šios TVS pagalba kurti tiek elektronines parduotuves, reprezentacines svetaines, tinklaraščius, tiek ir skelbimų bei naujienų portalus, forumus, nuotraukų galerijas ir kt.

10. Aplikacijų programavimo sąsaja (API). Socialiniai tinklai siūlo įvairius API, leidžiant patogesnę trečiųjų šalių teikiamų paslaugų integraciją į vartotojų tinklalapius. „WordPress“ yra suderinama su tūkstančiais API integracijų, tokiu būdu į tinklalapius, veikiančius su šia TVS, integruojant įvairius išorinius išteklius.

Ir tai tikrai nėra vieninteliai šios visame pasaulyje pamėgtos turinio valdymo sistemos privalumai, kuriuos būtų galima paminėti. Todėl jei svarstote, ką turėtumėte pasirinkti savo verslui, neabejotinai turėtumėte daugiau dėmesio skirti „WordPress“ TVS.

Parašykite komentarą