Studijos

Tautiška giesmė skambės „Tele2“ 4G ryšiu

Technologijų lyderė „Tele2“ jau ruošiasi galimai ryšio apkrovai liepos 6-ąją. Karaliaus Mindaugo karūnavimo proga visa Lietuva ir po pasaulį išsibarstę lietuviai giedos Tautišką giesmę, o ją tiesiogiai operatoriaus 4G ryšiu transliuos LRT.

„Džiaugiamės, kad kasdien savo klientams galime užtikrinti nevaržomą bendravimo laisvę. Šio ypatingo Lietuvai minėjimo proga savo ryšio stočių talpumą padidinome didžiuosiuose šalies miestuose ir žmonių susibūrimo vietose“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Praėjusią savaitę operatorius iki 10 kartų padidino bazinės stoties talpumą šalia Prienų esančiame „Harmony Park“. Tai padaryti buvo nuspręsta siekiant pagerinti operatoriaus ryšį visiems Pasaulio Jaunimo Susitikimo dalyviams.

Tiesiogiai iš renginio „Tele2“ 4G ryšiu per LRT bus transliuojamas Lietuvos himno giedojimas.

Ryšio kokybė bus užtikrinta ir Vilniaus Vingio parke, kur žmonės bursis giedoti Tautišką giesmę. Jame 2016 m. operatoriaus įrengtaryšio antena yra 5 kartus galingesnę už įprastas. Ši milžiniškos 1 Gbps (gigabito per sekundę) talpos ryšio stotis išsprendė masiniuose renginiuose dažną didelių tinklo apkrovų problemą.

„Tele2“ turimų  4G+ ir 4G++ bazinių stočių skaičius jau perkopė 760, o bendras 4G stočių kiekis viršija 1240 ir dengia 99% Lietuvos teritorijos.

Pranešimą paskelbė: Justina Dirsė, UAB „Publicum”

Parašykite komentarą