Verslas

Tarptautinių pervežimų paslaugos

Krovinių pervežimai iš vienos šalies į kitą reikalauja aiškiai suplanuotos strategijos, kitaip tarptautinis krovinių pervežimas bus paprasčiausiai nesėkmingas. UAB „Parnasas“ siūlo profesionalias bei sklandžias tarptautinių pervežimų paslaugas.

Pervežame įvairius krovinius

UAB „Parnasas“ turi daug ir įvairių transporto priemonių, todėl galime transportuoti įvairaus tipo, dydžio, svorio krovinius. Transportuojame tiek labai smulkius, tiek labai didelius, tiek įprastus, tiek nestandartinius krovinius. Mūsų darbuotojai yra sukaupę didelę patirtį logistikos srityje, todėl galite būti tikri, kad į mūsų įmonės rankas patikėti kroviniai galutinį tašką pasieks saugiai.

Efektyvus krovinių pervežimo tinklas

Esame išvystę efektyvų krovinių pervežimo tinklą. Tinklas yra išvystytas visose Baltijos šalyse, kas užtikrina greitą ir efektyvų krovinių pervežimą iš vienos šalies į kitą. Mūsų įmonė, gyvuojanti jau ne vieną dešimtmetį, yra įsiliejusi į tarptautinę rinką ir yra patikima bei tvirta tarptautinės rinkos dalis. Mūsų profesionalūs vairuotojai turi didelę patirtį tarptautiniuose keliuose, todėl Jūsų kroviniai iš vienos šalies į kitą bus pervežami saugiai bei laikantis visų reikalavimų.

Užtikriname paslaugų kokybę ir laiku atliktą darbą

Mūsų komandoje dirba tik profesionalūs, atsakingi ir patikimi savo srities specialistai. Kai kurie UAB „Parnasas“ darbuotojai turi didesnę nei 10 metų patirtį logistikos srityje. Turime ilgametę patirtį tiek pervežant krovinius Lietuvoje, tiek Latvijoje, tiek Estijoje. Mūsų klientų nuomonė bei pasitikėjimas mūsų įmone mums yra labai svarbu, todėl dedame visas pastangas, kad krovinių gabenimas iš vienos šalies į kitą būtų sklandus, be trukdžių, o darbas atliktas sutartu laiku.

Mums rūpi klientų nuomonė ir pasitikėjimas

Mūsų įmonės tikslas yra ne tik teikti kokybiškas ir profesionalias paslaugas, bet ir skleisti žinutę, kad esame patikima bei atsakinga įmonė. Savo šią žinutę stengiamės įrodyti savo veiksmais, įdėtomis pastangomis ir atliktais darbais, todėl siekiame, kad kiekvieno kliento norai bei lūkesčiai būtų išpildyti. Stengiames užmegzti glaudų ryšį su kiekvienu klientu ir parodyti jiems, kad mes vertiname jų pasitikėjimas mūsų įmone yra labai svarbus. Mūsų specialistai visada pasirengę patarti, jeigu iškyla kokių problemų, klausimų ar nesklandumų. Apie nesklandumus, iškilusius pervežant krovinius, visada informuojame klientą ir bandome kuo greičiau išspręsti susiklosčiusią situaciją.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą