Sportas

Tarptautinio „McDonald‘s CUP“ turnyro aikštelėje užfiksuotas sunkiausios futbolininko aprangos rekordas

Sekmadienį vykusiame tarptautiniame „McDonald‘s CUP“ futbolo turnyre varžėsi ne tik aštuonerių – devynerių metų vaikų futbolo komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos, bet ir kovos šarvais vilkintys riteriai. Jie turnyro aikštėje sužaidė parodomąsias futbolo rungtynes, kurių metu buvo užfiksuotas sunkiausios futbolininko aprangos Lietuvoje rekordas. Daugiau nei 30 kg sveriančios žaidėjo aprangos rekordą, renginio organizatoriai ketina užregistruoti Lietuvos rekordų knygoje.

Viduramžių futbolo rungtynes turnyro aikštėje surengė istorijos klubo „Antikos karys“ nariai, apsivilkę apie 34 kg sveriančius XIV – XV amžiaus karo šarvus. Paklausti, kaip sekėsi spardyti futbolo kamuolį ant pečių dėvint nemažą svorį, riteriai juokavo, kad tokie šarvai prieš kelis šimtus metų buvo įprasta kario aprangos dalis. Jie susirinkusiems žiūrovams taip pat pademonstravo ir viduramžių riterių kovos inscenizaciją bei supažindino su autentiškais to meto ginklais.

Pirmosios vietos „McDonald‘s CUP“ turnyro taurės šiemet atiteko Lietuvos ir Latvijos komandoms. 2005 metų laidos grupėje stipriausia buvo „Vilniaus FM“ komanda, 2006 metų laidos grupėje pergalę iškovojo FC „Dauguva“ iš Latvijos. Antrąsias ir trečiąsias vietas abejose amžiaus grupėse pasidalino vilniečių komandos. Iš viso buvo išdalintos 6 turnyro steigėjo restoranų tinklo „McDonald‘s“ taurės, kurios atiteko 1 – 3 vietų laimėtojams kiekvienoje amžiaus grupėje.

Tarptautinis „McDonald‘s CUP“ vaikų futbolo turnyras Lietuvoje vyksta jau trečią kartą. Taip jo steigėjas populiariausias restoranų tinklas Baltijos šalyse „McDonald‘s“ siekia paskatinti aktyvų ir turiningą vaikų laisvalaikio praleidimą bei dar labiau populiarinti futbolą Lietuvoje. Turiningas ir aktyvus laisvalaikis yra vienas svarbiausių „McDonald‘s“ strateginių tikslų visame pasaulyje, todėl kompanija taip pat remia ir daugelį futbolo renginių, tarp kurių ir Pasaulio bei Europos futbolo čempionatai.

Įgyvendindamas tarptautinę programą „Į stadioną – su žvaigžde“, „McDonald‘s“ vaikams iš viso pasaulio suteikia galimybę vykti į svarbiausius futbolo renginius, kuriuose mažieji ne tik gyvai stebi rungtynes, bet ir lydi į stadioną pajėgiausius planetos žaidėjus. Šiemet kelionei į Brazilijoje vyksiantį FIFA pasaulio futbolo čempionatą ruošiasi dešimtmetis Augustas iš Kauno.

Parašykite komentarą