Laisvalaikis

Tarp Kauno ir Kėdainių – nauja erdvė dideliems renginiams

Kiekvieno įmonės renginio ar asmeninės šventės organizavimo sėkmė neginčijamai priklauso nuo pasirinktos vietos ir joje dirbančių žmonių. Nors Lietuvoje yra daug įvairių sodybų, vilų, dvarų ir kitų vietų, kuriose galima organizuoti renginius, tačiau jei šventėje planuoja dalyvauti daug žmonių ir jiems reikalinga ne tik salė, bet ir patogi nakvynė, maitinimas, pramogos, galimybė rinktis mažėja. Nuo šiol pasirinkimo laisvė bus didesnė. Tarp Kauno ir Kėdainių duris atvėrė nauja erdvė dideliems renginiams – atsinaujino sodyba „Varnupė“.

„Na, nežinau, ar būtų teisinga, sodybą „Varnupė“ vadinti nauja erdve. Rinkoje dirbame jau 6-tą sezoną. Tiesiog iki šiol galėjome priimti kur kas mažesnį kiekį žmonių“, – mintimis dalinasi sodybos „Varnupė“ savininkė Irma Kaselienė.

„Aš ir pati vis dar bandau priprasti prie minties, kad tiek išsiplėtėme. Pradžioje galvojome tik pakeisti sodybos išorę, nes jai atsinaujinimo jau labai reikėjo. Paskui pradėjome nedrąsiai mąstyti apie galimybę tuo pačiu šiek tiek padidinti salę, nes didesnės erdvės poreikį jautėme jau seniai. O rezultatas gavosi toks, kad padidėjome dvigubai!” – džiaugiasi moteris.

Atsinaujinusi sodyba “Varnupė” nuo šiol gali priimti net iki 120 svečių. Praplėstoje ir modernia prabanga spindinčioje salėje gali būti švenčiamos vestuvės, jubiliejai, gimtadieniai ir kitos šventės. Čia taip pat patogu organizuoti konferencijas, seminarus, mokymus bei kitus verslo renginius.

Sodyboje “Varnupė” vienu metu gali nakvoti iki 84 žmonių. Visi kambariai su patogumais, kiekviename yra dušas, tualetas, būtini higienos reikmenys. Net 17 kambarių – dviviečiai, užtikrinantys maksimalų patogumą svečiams.

Rekonstrukcijos metu buvo praplėsta ne tik pati sodyba, bet ir atnaujintas sporto aikštynas, įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

“Šiuo metu galima žaisti krepšinį, tenisą bei tinklinį. Artimiausiu metu atsiras galimybė žaisti futbolą. Taip pat yra pirtis, sūkurinė vonia. Tad čia tikrai yra ką veikti ir mažiems, ir dideliems. Be to, esame įsikūrę natūralios gamtos apsuptyje, aplink sodybą driekiasi veja. Specialiai nusprendėme išsaugoti Varnupės gamtos natūralumą, nes jis teikia vidinę ramybę. O tuo pačiu sudaro galimybę organizuoti ir didelius renginius lauke”, – pasakoja sodybos “Varnupė” savininkė Irma Kaselienė.

Dar vienos didesnės erdvės renginiams tarp Kauno ir Kėdainių atsiradimas – sodybos “Varnupė” atsinaujinimas – suteikia didesnę pasirinkimo laisvę švenčių bei renginių organizatoriams. Taip pat tikimasi, kad tai padidins įvairių visuomeninių renginių, seminarų bei edukacinių programų įvairovę šiame regione.

Pranešimą paskelbė: Santa Galinaitytė, Sodyba „Varnupė”

Parašykite komentarą