Studijos

Švietimo klausimais Prezidentui patars profesorė Jolanta Urbanovič

Mykolo Romerio universiteto profesorė Jolanta Urbanovič nuo lapkričio 7 d. taps Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos patarėja švietimo klausimais.

J. Urbanovič yra Mykolo Romerio universiteto Viešojo administravimo instituto profesorė, Švietimo ir mokslo politikos ir vadybos magistrantūros programos vadovė. 2019–2020 m. ji buvo švietimo, mokslo ir sporto viceministre. Yra įgijusi lietuvių kalbotyros magistro Vilniaus universitete ir Viešojo administravimo magistro Mykolo Romerio universitete laipsnius. 2011 m. J. Urbanovič įgijo socialinių mokslų daktaro laipsnį, apgynusi disertaciją „Mokyklos autonomijos valdymo modelis“.

Prezidento atstovu Seime paskirtas patarėjas Paulius Baltokas, jis nuo spalio 31 d. dirbs Vidaus politikos grupėje. Vytauto Didžiojo universitete P. Baltokas baigė politikos mokslų ir viešojo administravimo bakalauro ir teisės mokslų magistro programas, buvo Lietuvos studentų sąjungos prezidentu, o nuo 2019 m. spalio dirbo Prezidento patarėju švietimo klausimais.

Iki šiol Prezidento atstove Seime dirbusi Rėda Brandišauskienė dėl asmeninių priežasčių pasitraukė iš valstybės vadovo patarėjų.

Pranešimą paskelbė: Tomas Beržinskas, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą