Verslas

Švelninant karantino sąlygas, šeštadienį veiklą atnaujina „Ozas“

Prasidėjus karantino sąlygų švelninimui, veiklą atnaujina „Oze“ veikiančios prekybos ir paslaugų vietos. Parduotuvių durys lankytojams vėl atveriamos kovo 25 d., plaukų ir nagų priežiūros paslaugų tiekėjų – kovo 27 d. Tęsiantis karantinui, prekybos ir pramogų centras laikysis griežtų taisyklių, kad būtų užtikrintas darbuotojų, lankytojų ir miesto gyventojų saugumas. Laikinai uždarytų restoranų, kavinių ir pramogų vietų veiklos atnaujinimas planuojamas atsižvelgiant į tolimesnius Vyriausybės nutarimus.

„Reaguodami į Vyriausybės nutarimus dėl karantino sąlygų švelninimo verslui, palaipsniui grįžtame prie prekybos ir pramogų centro veiklos atnaujinimo. Šeštadienį atidarome „Ozo“ prekybos ir paslaugų vietas, tačiau primename lankytojams, kad kol šalyje įvestas karantinas, būtina ir toliau laikytis saugumo taisyklių. Išlikime sąmoningi ir saugokime vieni kitus“, – teigia „Ozą“ valdančios bendrovės „NEPI Rockcastle Lithuania“ mažmeninės prekybos turto valdytojas Antanas Kemėšis.

Prekybos ir pramogų centro komanda visiems savo partneriams padeda diegti prevencines priemones, kurių reikalauja valdžios institucijos.

Į prekybos ir pramogų centrą bus įleidžiami tik apsaugines kaukes arba apsaugines veido priemones dėvintys pirkėjai. Lankytis leidžiama ne didesnėmis nei 2 žmonių grupėmis. 2 asmenų grupės taisyklė taikoma ir naudojantis liftu, tačiau, esant galimybei, rekomenduojama vietoje lifto naudotis laiptais. Lankytojai raginami laikytis bent 2 metrų atstumo nuo kitų žmonių, išlaikyti ne ilgesnį nei 15 min. kontaktą su darbuotojais. Rekomenduojama už prekes ir paslaugas atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o banko kortelėmis. Stovėjimo aikštelėse automobilius prašoma parkuoti į kas antrą vietą ir taip išlaikyti saugų atstumą nuo kitų lankytojų.

Į „Ozą“ nebus įleidžiami asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai – karščiavimas, kosėjimas, sloga ir pan. Prie prekybos ir pramogų centro įėjimo apsauga tikrins kiekvieno lankytojo temperatūrą, jų bus prašoma dezinfekuoti rankas, užsidėti apsaugines kaukes bei dėvėti pirštines.

Rizikos grupės asmenimis, vyresniems kaip 60 metų, turintiems lėtinių ligų, prekybos centre siūlomas specialus apsipirkimo laikas – nuo 10 iki 11 valandos. Jų aptarnavimui parduotuvėse tuo metu rekomenduojama teikti pirmenybę.

Iki atskiro pranešimo „Ozo“ parduotuvės darbą pradės 10 val. ir veiks iki 20 val. Išskyrus „Maxima XXX“ (nuo 8 val. iki 21 val.)

Apie „Ozą“

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ buvo atidarytas 2009 m. Bendras „Ozo“ nuomojamas plotas yra 61 800 kv. m, jame veikia apie 180 nuomininkų.

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ priklauso „NEPI Rockcastle“, pirmaujančiai Centrinės ir Rytų Europos mažmeninės prekybos NT investicijų ir plėtros kompanijai, ir yra valdomas tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“.

„Newsec“ valdo 31 komercinį objektą, kurių plotas viršija 485 tūkst. kvadratinių metrų, o komandoje dirba 52 profesionalai, kurie yra atsakingi už komercinių objektų valdymą ir jų vertės didinimą. Šiuo metu „Newsec“ valdo 8 prekybos centrus, kurie užima 303 000 kv. m ploto, taip pat –23 verslo centrų, bendradarbystės ir gamybos paskirties komercinių objektų, kurie užima 182 000 kv. m ploto. Visoje Šiaurės Europoje „Newsec“ valdo 60 milijardų eurų vertės turtą.

Pranešimą paskelbė: Vaiva Mockutė, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą