Verslas

„Švaros brolių“ pajamos iš patalpų valymo verslo 2021 m. augo 17 procentų

Bendrovės „Švaros broliai“ pajamos bei EBITDA iš patalpų valymo verslo 2021 metais didėjo atitinkamai 17 proc. ir 23 proc. Pasak „Švaros brolių“ vadovės Linos Žagarienės, prie gerų rezultatų ženkliai prisidėjo klientų plėtra ir komandos augimas.

„Švaros brolių“ pajamos iš patalpų valymo verslo 2021 m. siekė 4,65 mln. eurų ir, palyginti su 2020 m. (3,96 mln. eurų), augo 17 procentų.  Šios verslo srities EBITDA pernai buvo lygi 0,89 mln. eurų ir, palyginti su 2020 m. (0,72 mln. eurų), didėjo 23 procentais.

Per praeitus metus ženkliai susistiprėjo visų regionų komandos, o pajamos daugiausiai – 26 proc. – išaugo Kauno padalinyje. Vilniaus ir Klaipėdos padaliniuose pajamos pakilo po 18 proc.

„Nepaisant visų iššūkių – COVID-19 ekonominių padarinių, griežtų reikalavimų klientų patalpose, darbuotojų izoliacijos – mūsų patalpų valymo verslas fiksavo puikius finansinius ir veiklos rodiklius. Prie to ženkliai prisidėjo faktas, kad mūsų klientai yra sėkmingos organizacijos, ir net ketvirtadalis jų pernai augo, o su jais augome ir mes. Mums ypatingai svarbus jų ilgametis pasitikėjimas, su kai kuriais trunkantis jau dešimtmetį ir ilgiau“, – sako L. Žagarienė.

Anot jos, bendrovė šiais metais toliau didelį dėmesį skirs kokybės valdymui, klientų pasitenkinimui bei komandos plėtrai ir stiprinimui, siekiant įvykdyti 2022-ųjų planą verslo pajamas didinti dar 30 procentų.

Investuoja į vadovų kompetencijų ugdymą

„Norėdami didinti efektyvumą ir toliau gerinti paslaugų kokybę klientams, daug dėmesio skiriame komandos kompetencijų ugdymui. Pernai surengėme 6 dienų patalpų valymo verslo vidurinės grandies vadovų mokymus, siekiant gilinti jų vadybos žinias bei lavinti vadovavimo didelėms komandoms įgūdžius“, – dalinasi „Švaros brolių“ vadovė.

Pasak jos, tinkamas darbuotojų ugdymas dažnai yra silpnoji švaros paslaugų įmonių vieta, dėl to bendrovė planuoja nuosekliai dirbti šioje srityje ir šiemet tam skirti dar daugiau dėmesio.

„Savo klientams suteikiame ne vienkartinę paslaugą, tad esame įsipareigoję kasdien tenkinti jų poreikius ir atitikti lūkesčius, tad mūsų bendradarbiavime ypatingai svarbus tvarumas. Tai ne tik gamtai draugiškesni sprendimai, bet ir kur kas gilesni įmonės veikimo principai – skaidrumas, sąžiningumas, pagarba visiems darbuotojams ir klientams bei socialinė atsakomybė“, – pabrėžia L. Žagarienė.

„Švaros brolių“ patalpų valymo versle dirba 380 žmonių, kurie teikia patalpų dezinfekavimo, kasdienių valymo darbų, teritorijų tvarkymo ir specialiųjų valymo darbų paslaugas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

„PRO BRO Group“ – įmonių grupė, tiesiogiai valdanti keturias įmones: UAB „Švaros broliai“, teikiančią automobilių bei patalpų švaros paslaugas Lietuvoje, UAB „PRO BRO Car wash systems“, tiekiančią ir gaminančią automobilių švaros paslaugoms užtikrinti skirtą įrangą bei medžiagas, UAB „PRO BRO Express“, besirūpinančią tunelinių plovyklų franšizių pardavimu bei aptarnavimu, ir UAB „PRO BRO asset management“, valdančią nekilnojamojo turto vystymo projektus.

Pranešimą paskelbė: Gintarė Dabrišiūtė, Integrity PR

Parašykite komentarą