Verslas

Svarbu visiems „Rimi“ pirkėjams: kas keičiasi nuo vasaros pradžios ir kur atsidaro sezoninės parduotuvės?

Kaip ir kasmet, prasidedant vasarai darbą pradeda sezoninės „Rimi“ parduotuvės – Palangoje durys atvertos jau gegužės 23 d., Šventojoje – nuo šiandienos, gegužės 30 d., o Trakuose nuo birželio 1 d. ilgės parduotuvės darbo laikas. Atsižvelgiant į pirkėjų poreikius šią vasarą sezoninės parduotuvės pasiūlys dar platesnį prekių asortimentą, pritaikytą kokybiškoms atostogoms. Jose pirkėjai ras ne tik įprastus maisto produktus, bet ir valgymui gamtoje pritaikytų „Mano dienai“ užkandžių, vandens pramogoms skirtų sporto prekių, žaislų, apsaugos nuo saulės priemonių.

Darbo laikas taikomas prie poilsiautojų dienotvarkės

Natūralu, kad per atostogas ilgiau vakarojame, tad labai patogu, jei parduotuvės dirba ilgiau. Prekybos centras Palangoje (Vytauto g. 84) dirbs nuo 08:00–23:00, prekybos centras Šventojoje (Jūros g. 2) kvies apsipirkti nuo 08:00–22:00, o Trakuose (Vytauto g. 90) pirmadieniais–šeštadieniais bus galima įsigyti prekių nuo 07:00–22:00, sekmadieniais – nuo 08:00–22:00.

Pasak „Rimi Lietuva“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovės Eglės Krasauskienės, artėjant atostogų sezonui prekybos tinklas siekia atliepti pirkėjų poreikius ir užtikrinti jiems patogų apsipirkimą poilsiautojų pamėgtuose miestuose:„Kiek vėliau, vasaros sezono įkarščio metu, papildomai prailginsime pajūrio kurortų parduotuvių darbo laiką: prekybos centrą Palangos Vytauto gatvėje galėsite aplankyti visą parą, o parduotuvę Šventojoje – iki 23:00 valandos. Piko metu taip pat ilgiau, iki 24:00 valandos, dirbs ir pirkėjų mėgstamas prekybos centras, įsikūręs Malūno g. 10.“

Sezoninėse parduotuvėse bus galima apsipirkti tiek reguliariose, tiek savitarnos kasose, o visus metus dirbančiame Malūno g. prekybos centre ir itin patogiu būdu – mobiliuoju telefonu. Pirkėjai gaus ne tik papildomą nuolaidą krepšeliui, bet ir sutaupys savo apsipirkimo laiką.

Parduotuvėse atostogautojai ras visko, kas būtina

Anot E. Krasauskienės,parduotuvės Trakuose, Palangoje ir Šventojoje pirkėjams pasiūlys atostogoms pritaikytą asortimentą: nuo gaiviųjų gėrimų, užkandžių ir jau paruoštų į ežero ar jūros paplūdimį neštis gaminių, iki higienos, apsaugos nuo saulės, kūdikių prekių ar reikmenų augintiniams.

Ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovė pasakoja, kad startuojant vasaros sezonui asortimentas peržiūrimas, atsižvelgiant į tai, ko labiausiai reikia pirkėjams, kokie nauji pasiūlymai ir sprendimai yra atsiradę rinkoje.

„Tikimės, kad atnaujintas asortimentas, labiau subalansuotas poilsiaujantiems, patenkins skirtingus pirkėjų lūkesčius ir leis atostogaujant prie jūros ar Trakų ežerų kasdien užsukti į mėgstamą parduotuvę, taip pat naujai atrasti „Rimi“ asortimento išskirtinumą. Pastebime, kad atostogautojai dažniau ieško gaiviųjų gėrimų, įvairaus mineralinio vandens, užkandžių, šviežių kepinių, jau paruoštų gaminių. Visada praverčia ir vandens pramogų reikmenys, apsaugos priemonės nuo saulės, higienos prekes bei prekės augintiniams“, – vardija ekspertė.

Ji primena, kad ieškantiems platesnio asortimento, verta pasinaudoti internetinės parduotuvės www.rimi.lt paslaugomis – ji vasaros metu dar labiau praplės savo užsakymų teritoriją pamėgtose pajūrio lokacijose.

E. Krasauskienė priduria, kad darbui pajūrio sezoninėse parduotuvėse vis dar ieškoma darbuotojų kasose ir prekių krovimui. Darbuotojams suteikiamas nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir kitos naudos, kurias turi kiekvienas „Rimi“ darbuotojas – su jomis susipažinti plačiau galima https://www.rimi.lt/karjera/visos-laisvos-darbo-vietos.

Parašykite komentarą