Darbas ir karjera

Svajonių darbo paieškos. Rūta: „Aš jį radau!”

Daugeliui žmonių svajonių darbo paieškos atrodo ne tik labai rimtas darbas, tačiau galbūt net ir neįmanomas. Visgi, jeigu ir Jūs nuolatos girdite labai gražias istorijas apie svajonių darbo paieška – siūlome plačiau į jas įsigilinti, kadangi Jūs galite būti dar vienas laimingas žmogus, kuris pagaliau gaus pinigus už tai, kas jam kelia tik pačias geriausias emocijas.

Kalbamės su Rūta, kuri jau 8-erius metu dirba savarankiškai ir sako: “Aš radau savo svajonių darbą”!

Hobis, kurį galima paversti darbu

Pirmiausia siūlome apžvelgti savo aplinką ir kasdienybę, kadangi joje galima pamatyti veiklas, kurios Jums teikia malonumą ir tuo pačiu kurios gali virsti puikiu pajamų šaltiniu. „Man visada patiko rašyti. Vaikystėej kūriau pasakas, dainas. Šiuo metu iš to uždirbu“, pasakoja Rūta. „Dirbau su individualios veiklos pažyma, o tai man suteikia galimybę mokėti mokesčius tik nuo pajamų, tad – patogu ir taupu priduria.

Galbūt ir Jūs turite hobį, kuris gali virsti darbu?

Ką veiktumėte, jeigu Jums netektų dirbti?

Daugeliui žmonių suvokimas apie savo svajonių profesiją ateina tada, kai atsiranda laiko ir galimybės. Tikrai ne kiekvienas turi galimybę nedirbti, tad dažnai verslo pradžiai tenka ieškoti laisvų valandų, kurios „imamos“ iš miego arba laisvalaikio. Visgi, jeigu šiuo metu esate UŽT eilėje arba dėl kitų priežasčių galite sau leisti nedirbti – tokiu atveju dažnai nieko nedarant ateina suvokimas – kokia veikla norima užsiimti. Belieka idėjas išgeneruoti.

Ne tik norėti, tačiau ir mokėti

Žinoma, neužtenka tik labai kažko norėti. Nieko nedarant – nepavyks pasiekti rezultato. Svarbu dėti pastangas ir tik mokėjimo, žinojimo kas ir kaip dėka – galima sėkmingai pradėti savo verslą, kuris ne tik neš pajamas, tačiau taip pat ir suteiks naudą visuomenei.

Juk labai dažnai verslininkai stengiasi būti naudingi ir reikalingi. Tai dažniausiai padeda ir kur kas sėkmingiau išlaikyti veiklą. „Labai dažnai žmonės svajoja apie didelius verslus, apie tokias sferas, kurios jiems yra visiškai nepažįstamos. Natūralu, kad jose dirbti be praktikos, be patirties – sunku ir net neįmanoma. Štai todėl reikia pirmiausia atidžiai tyrinėti save ir savo aplinką, kadangi tai gali padėti geriau suprasti ir save talentus“, patarimu dalijasi Rūta.

Taigi, bandykite savo darbo paieškas pasukti ta linkme, kuri yra susijusi su Jūsų talentais. O jeigu tokių nėra – tokiu atveju belieka mokytis ir ieškoti tų talentų. Visi juos turi.

Pagalba – visada šalia

Svajonių darbo paieškos taip pat neatsiejamo ir nuo pagalbos, kuri gali padėti parasčiau įgyvendinti savo svajones. Pavyzdžiui, jeigu veiklos realizavimo metu Jums būtinas buhalterijos vedimas – tokiu atveju siūlome naudotis www.saskaita123.lt. Jeigu reikia vizualikos puslapyje – kreiptis į dizainerius, o jeigu reikia gerų tiekėjų – pirkti juos iš tų, kurie gali parduoti labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius gaminius.

Taigi, pagalba padeda džiaugtis geresniu rezultatu, o jis dažniausiai darbu, kuris labiau tinka ir patinka…

Parašykite komentarą