Verslas

Suvalkijoje DOJUS agro atidarė moderniausią žemės ūkio technikos aptarnavimo centrą regione

Vakar Šakių rajone įvyko iškilmingas naujo, itin modernaus, net 1300 kv. metrų dydžio DOJUS agro prekybos ir techninės priežiūros centro atidarymas, kuriame apsilankė keli šimtai svečių. Į šį objektą buvo investuota daugiau nei 1,7 mln. eurų. Naujasis centras klientams duris atvers jau nuo š.m. liepos 1 d.

Naujojo DOJUS agro Šakių regioninio centro atidarymo, kuriam dirigavo aktorius Darius Petkevičius, metu svečiai sulaukė daug malonių staigmenų – čia buvo galima susipažinti su naujojo centro galimybėmis, pabendrauti su kompanijos vadovais, taip pat vyko nuotaikinga loterija, kurios metu išloštas ne vienas vertingas prizas.

Renginį atidarė įspūdingas gatvės gimnastų „Quattro“ pasirodymas, o šventę vainikavo aiktelėti privertęs šou – su liepsnomis, propanu, krio produktais ir kitais šou elementais svečiams buvo patiektas tortas. Susirinkusieji taip pat klausėsi gražiausių Vaidos Genytės dainų, renginyje pasirodė Šakių kultūros centro dūdų orkestras bei tautinių šokių kolektyvas „Pynė“.

DOJUS įmonių grupių vadovas Donatas Dailidė džiaugiasi, jog tęsi savo klientams duotus pažadus. „Pildome savo pažadą ūkininkams -būti arčiau jų. Naujajame centre mūsų klientai ras vieną didžiausių žemės ūkio technikos ekspozicijų regione, todėl tikime, jog kiekvienas užsukęs atras tai, ko ieško“,- teigia D. Dailidė.

Ypač greitos ir kokybiškos paslaugos bus teikiamos, turint platų atsarginių dalių asortimentą naujojo centro sandėliuose, 405 kv. m. šiuolaikiškai įrengtose serviso patalpose, aprūpintose pačia moderniausia serviso įranga, klientų technika rūpinsis profesionalūs serviso darbuotojai. Visame Suvalkijos regione klientų technika rūpinsis net 7 serviso ekipažai.

Pasak DOJUS įmonių grupės vadovo D. Dailidės, per 24 įmonės gyvenimo metus nepriekaištingas serviso darbas tapo įmonės vizitine kortele: „Šio centro statybos ir atidarymas yra ilgalaikės mūsų plėtros strategijos dalis, kuria siekiame sukurti geriausias sąlygas ir infrastruktūrą aptarnauti klientų turimą techniką“.

Šiuo metu DOJUS agro yra didžiausia vakarietiškos žemės ūkio technikos tiekėja Lietuvoje bei rinkos lyderė  daugelyje pagrindinių mašinų kategorijų. Ji atstovauja tokius prekės ženklus, kaip „John Deere“, „KUHN“, „Koeckerling“, „Western Fabrication“ ir k.t. Šioje įmonėje yra sukurta daugiau nei 175 darbo vietos. „DOJUS agro“ prekybos ir techninės priežiūros centrai įsikūrę Kaune bei Šiauliuose, o regioniniai techninės priežiūros centrai yra Vilniuje, Panevėžyje bei Šakiuose.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą