Verslas

Bagažinių turgaus organizatoriai skelbia karą perpardavinėtojams

Kaune kiekvieną sekmadienį vykstančiame Bagažinių turguje miestiečiai ir miesto svečiai dažniausiai už simbolines kainas parduoda įvairius nebenaudojamus savo daiktus. Vis tik tarp paprastų, savo spintas ir sandėliukus atlaisvinti panorusių piliečių pasitaiko ir verslą čia bandančių daryti įvairių perpardavinėtojų. Turgaus organizatoriai sako ketinantys prieš tokius piktnaudžiautojus imtis griežtų priemonių.
„Mūsų renginys skirtas paprastiems žmonėms, kurie nori parduoti nebenaudojamus, nereikalingus, bet dar pakankamai gerus savo daiktus, drabužius ar įrankius, kurie gali praversti kitiems. O taip pat, kuriantiems rankdarbius, jauniems menininkams, norintiems parodyti savo darbus. Taip mes propaguojame mažesnio vartojimo ir aplinkos tausojimo idėjas.
Nesmagu, kad vis dar atsiranda tokių, kurie nori mūsų turguje vystyti komercinę prekybą ir taip riboja galimybes atvykti ir prekiauti tiems, kurių čia išties laukiame“, – pasakojo Jonas Plenta, vienas iš Bagažinių turgaus organizatorių.
Taisyklių nesilaikančių prekiautojų bus prašoma palikti prekybos vietas, o atvykstantys dažniau nei keturis kartus per metus turės mokėti gerokai didesnį mokestį.
„Iš patirties matome, kad paprastas iš prekybos daiktais verslo nedarantis žmogus į Bagažinių turgų gali atvykti daugiausia keturis kartus per metus, kai prieš kiekvieną metų laiką kyla poreikis peržiūrėti namie susikaupusius daiktus ir nebenaudojamus nusprendžia parduoti. Tuo tarpu tokių, kurie prekiaus akivaizdžiai dideliais kiekiais vienodų arba naujų prekių stengsimės iš viso neįsileisti į turgų“, – planais dalijosi pašnekovas.
Bagažinių turgus, kuriame žmonės savo nereikalingais daiktais prekiauja iš automobilių, pradėtas rengti prekybos miestelyje „Urmas“ Kaune prieš šešerius metus. Dabar jis čia vyksta kiekvieną sekmadienį, o į renginį kaskart susirenka iki 400 prekiautojų. Nuo praeitų metų rudens dar vienas Bagažinių turgus Kaune kiekvieną šeštadienį rengiamas, Vilijampolėje, buvusio senojo turgaus teritorijoje.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą