Transportas

Susisiekimo ministras M. Skuodis traukiniu vyks vizito į Varšuvą

Susisiekimo ministras šį antradienį išvyksta į Lenkiją dalyvauti Varšuvoje vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje, skirtoje geležinkelių sektoriaus svarbai Europos saugumui aptarti. Vizito metu ministras taip pat susitiks su projekto „Rail Baltica“ koordinatore Europos Komisijoje ir oro linijų bendrovės LOT vadovais.

Ministras į Lenkijos sostinę keliaus traukiniu, pernai gruodį startavusiu nauju maršrutu Vilnius–Kaunas–Mockava–Varšuva.

Sausio 18 d. Varšuvoje rengiamoje tarptautinėje konferencijoje politikos, karybos, transporto sektoriaus lyderiai ir ekspertai diskutuos apie geležinkelių sektoriaus plėtrą Trijų jūrų regione, jungiančiame 12 Europos Sąjungos (ES) valstybių tarp Baltijos, Adrijos ir Juodosios jūrų. Ministras M. Skuodis dalyvaus pranešėjų diskusijoje „Geležinkelių projektų svarba Trijų jūrų regione, stiprinant ES ir jos kaimynų saugumą bei atsparumą“.

Vizito metu numatomi ministro susitikimai su strateginę reikšmę Lietuvai turinčio europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ projekto koordinatore Europos Komisijoje Catherine Trautmann ir Lenkijos plėtros fondų ir regioninės politikos ministerijos valstybės sekretoriumi Marcin Horala, taip pat šios šalies oro linijų bendrovės LOT vadovais.

Žiniasklaidos atstovų dėmesiui:

Kviečiame žiniasklaidos atstovus sausio 17 d., antradienį, 12 val. pasikalbinti susisiekimo ministrą prieš kelionę Vilniaus geležinkelių stotyje (Geležinkelio g. 16, Vilnius). Ministras traukiniu į Varšuvą išvyks 12.10 val. Traukinys į Varšuvą išvyks iš Vilniaus geležinkelio stoties trečiojo kelio.

Pranešimą paskelbė: Žydrūnė Tursaitė, LR Susisiekimo ministerija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą