Verslas

Susidomėjimas kreditų draudimu vėl auga

Vienintelio specializuotas kreditų draudimo bei kreditų rizikos valdymo konsultacijas Baltijos ir Rytų Europos šalyse teikiančio „Kreditų draudimo brokerio“ pajamos per pirmuosius tris 2012 m. ketvirčius pasiekė 1,2 mln. litų, o tai yra 31 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai.
Per devynis šių metų mėnesius „Kreditų draudimo brokeris“ tarpininkavo pasirašant 81 kreditų draudimo sutartį su įmonėmis, tuo tarpu per pirmus tris 2011 m. ketvirčius buvo pasirašytos 59 sutartys.
Aktyviau pradėjęs veiklą Latvijoje, „Kreditų draudimo brokeris“ tarpininkavo sudarant per 10 sutarčių su naujais klientais šioje šalyje, taip, pagal kreditų draudimo sutartis, tapdamas lyderiu ir Latvijos brokerių rinkoje.
„Išliekant sudėtingoms ekonomikos sąlygoms, toliau auga įmonių susidomėjimas verslo vystymui naudingu kreditų draudimu. Maždaug trečdaliu padidėjusios mūsų pajamos ir naujų susitarimų su klientais skaičius parodė, kad vis daugiau eksportuojančių ir šalies viduje prekyba užsiimančių įmonių renkasi būtent kreditų draudime besispecializuojančio „Kreditų draudimo brokerio“ paslaugas. Toks klientų pasitikėjimas leidžia mums vis stipriau įsitvirtinti pasirinktoje nišoje, – sako įmonės pardavimų ir rinkodaros direktorius Darius Klemka. – Taip pat pastebime tendenciją, kad įmonės po truputį lengvina po krizės ypač sugriežtėjusias atsiskaitymo sąlygas savo pirkėjams: iš išankstinio apmokėjimo pereidamos į pirkėjų kreditavimą arba ilgindamos esamus atsiskaitymo terminus. Be to, nemaža dalis mūsų klientų vis dažniau naudoja kreditų draudimą kaip galimybę vėliau užsitikrinti finansavimą iš faktoringo paslaugas teikiančių institucijų“.
Įmonė pastebi, kad krizės metu sustingusi kreditų draudimo rinka atsigauna: anksčiau draudimo bendrovės buvo sustabdžiusios kreditų draudimą kai kurioms rinkoms, sugriežtinusios rizikos vertinimą. Dabar, pasirodžius ekonominio atsigavimo ženklams, tačiau įmonėms vis dar kenčiant dėl nežinomybės, padidėjo kreditų draudimo poreikis, kita vertus, draudikai liberalizavo draudimo sąlygas, kredito limitų įmonėms teikimą. Tai padeda verslui laisviau planuoti pardavimus, efektyviau vykdyti veiklą.
————————————————————-
„Kreditų draudimo brokeris“ priklauso didžiausiai pasaulyje nepriklausomų profesionalių prekinių kreditų draudimo brokerių grupei – Tarptautiniam kreditų brokerių susivienijimui, aptarnaujančiam daugiau nei 8000 klientų. „Kreditų draudimo brokeris“ specializuojasi kreditų draudime, organizuoja pirkėjų kreditavimo valdymo konsultacijas bei mokymus, diegia efektyvią pirkėjų kreditavimo sistemą, vertina pirkėjų kreditavimo riziką.
Bendrovė kartu su kitomis grupės įmonėmis teikia kreditines ataskaitas apie Lietuvos ir užsienio pirkėjus, konsultuoja prekybos finansavimo klausimais, padeda gauti aukštesnius kredito limitus iš kreditų draudimo kompanijų, teikia kreditų valdymo, skolų išieškojimo paslaugas.

Parašykite komentarą