Studijos

Studentai kviečiami perleisti savo kuprines ir kanceliarines prekes moksleiviams

Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) studentai ir bendruomenė yra kviečiama prisidėti prie labdaringos akcijos „Mano kuprinė – tavo kuprinė“, kurios metu rugsėjo 3 – 13 dienomis bus renkamos kuprinės bei kanceliarinės prekės (naujos ir naudotos) sunkiau gyvenančių šeimų vaikams. Akciją organizuoja – Kazimiero Simonavičiaus universitetas, partneriai – Maltiečiai, kurie ir paskirstys surinktas priemones.

„Kuprinė – tai vienas iš pagrindinių moksleivio atributų ir būtinoji priemonė, užtikrinant patogų mokymosi procesą. Tuo tarpu studentų mokymosi procese ji nėra būtina. Norime šia akcija ne tik paskatinti studentus prisidėti prie labdaringos veiklos, tačiau ir iškelti pakartotinio panaudojimo daiktų koncepciją, už kurios slepiasi tiek ekologinė, tiek ir ekonominė tvarumo idėja,“ – teigia akcijos iniciatorė, KSU komunikacijos vadovė Dainora Remezė.

Nors šūkyje minima kuprinė, tačiau laukiamos yra visos mokymosi procese naudojamos priemonės – trintukai, drožtukai, pieštukai, sąsiuviniai, liniuotės, aplankalai, kuprinės bei grožinės paaugliams skirtos knygos. Priemones kviečiame sunešti į specialiu akcijos ženklu pažymėtą dėžę, Kazimiero Simonavičiaus universitete (Dariaus ir Girėno 21, Vilnius), 1 aukšto fojė iki rugsėjo 13 dienos, 17 val.

Pranešimą paskelbė: Dainora Remezė, UAB Kazimiero Simonavičiaus universitetas

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą